SKP Okula Nýrsko – HC Tempo Staňkov
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Utkání začalo ve svižném tempu, ale oba soupeři si hlídali zadní vrátka. Postupně začal převažovat útočný duch v obou mužstvech, a tak byly k vidění velmi slušné brankové příležitosti před oběma gólmany.

Druhá třetina navázala na tu úvodní. Šance se opět střídaly na obou stranách, ale oba brankáři byli stále stoprocentně úspěšní. To se změnilo až v polovině zápasu, když Staňkov dostal šanci hrát přesilovku 5 na 3.

Po vhazování v obranné třetině domácích nesobecky přihrál Petr Hoffman Tomáši Škardovi, který v čase 22:23 min. sám před gólmanem zavěsil backhandem do levého horního růžku nýrské branky. To ovšem nebylo vše. Staňkov za pouhých 56 vteřin využil i následnou přesilovou hru 5 na 4, když Vojtěch Němec přesně našel Tomáše Nového, a ten do protipohybu prostřelil nýrského gólmana.

Ve třetí třetině dostalo také Nýrsko možnost hrát přesilovou hru 5 na 3, ale jeho snaha ztroskotávala na pevné staňkovské obraně a na jejich gólmanovi.
Přesto se Nýrsko dočkalo v 9. min. snížení, když v přesilové hře 5 na 4 střelou přes obránce překonalo hostujícího gólmana.

Za pouhých 23 vteřin vysunul staňkovský Jiří Látal ostrostřelce Petra Hoffmana a ten nekompromisně prostřelil gólmana domácích. Tím Staňkov opět odskočil na dvoubrankový rozdíl.

Stav 1:3 se i přes další šance do konce utkání nezměnil. Zápas se odehrál ve velmi korektním duchu.