Fanouškovský klub vznikl v říjnu loňského roku původně jako recese, ale postupně, jak už to bývá, nabrala celá záležitost dost rychlý spád a dnes tým HC Pilsfans absolvuje každých čtrnáct dní trénink. V týmu je kolem 40 hráčů a členů realizačního týmu. Všechny spojuje jedno, láska k HC Plzeň 1929.

Tuto náklonnost jim také HC Plzeň 1929 náležitě oplácí, např. v podobě logistické podpory, a hráči extraligového týmu jsou se „svými“ v kontaktu. Možná přijde doba, že si někdo z hráčů renomovaného hokejového klubu přijde zahrát se svými fanoušky. A možná, že i do Domažlic, ale to je zatím hudba budoucnosti. Pilsfans hrají v dresech téměř identických, jako má momentálně první tým tabulky hokejové extraligy.

A tak budete mít na domažlickém stadionu možnost shlédnout přátelské utkání mezi borci v žlutočerných dresech se sršněm na prsou proti bílomodrým indiánům. Přijďte se podívat a podpořit tým z vašeho okresního města proti bezesporu zajímavému soupeři. Jak známo, HC Plzeň 1929 má vynikající fanoušky a ti jistě přijedou hlasitě podpořit svůj tým. A to je výzva i pro Sršně a jejich nejlepší publikum v celé DNHL.

Nezapomeňte si tedy před olympijským zápasem domácí reprezentace ve Vancouveru přijít udělat správnou hokejovou náladu na ´zimák´. Tento přátelský zápas je k tomu jako stvořený. ⋌Daniel Svatoš