AHC DEVILS – HC HP Sršni 10:2 (2:2,5:0,3:0)
Sršni v úvodu zápasu dostáli svému názvu a už začátkem čtvrté minuty otevřeli skóre zápasu. Devils vyrovnali až začátkem čtrnácté minuty, jenže bojovní Sršni se během 14 sekund opět ujali vedení. Domácí stačili odpovědět za 16 sekund a první třetina skončila 2:2. Nástupem druhé třetiny hosté odpadli po stránce bruslařské, čehož využili Devils ke zvratu utkání, když se dostali do tempa a zlepšením kombinační hry třetinu vyhráli 5:0. Ani během třetí třetiny se hostům nepovedlo skórovat a domácí si upevnili vítězství dalšími třemi góly. Výhrou si Devils pojistili průběžné první místo v tabulce s dvanácti body a celkovým skórem 25:8.

SKP Domažlice – Panthers Stod 5:1 (3:0,1:0,1:1)
Mužstvo HC SKP Domažlice si od počátku utkání vytvářelo tlak a postupně přestřílelo stodské Pantery. V zápase bylo hodně vylučovaných hráčů na obou stranách.

HC Nýřany – HC Poběžovice 2:4 (2:1,0:2,0:1)
Nýřany začaly aktivně, ale inkasovaly první na 0:1. Ještě v první třetině dokázaly otočit na 2:1 góly Vladimíra Podaného. Ale to bylo ze strany domácího týmu vše. V půlce zápasu museli tři hráči Nýřan odjet a domácí dohrávali v osmi. Těsné vedení se domácím nepodařilo ubránit a prohráli 2:4.