Hokejoví třeťáci rokycanského Domu dětí a mládeže hostili v dalším kole krajského přeboru vrstevníky z Chodska. Body se ale nestěhovaly.

DDM Rokycany – HC Domažlice
33:17 (14:9 a 19:8)

Ve dvou střetnutích v soutěži, ve které se hraje systémem minizápasů na třetině hrací plochy, měly domácí Rokycany navrch.

V obou utkáních se konala gólová přestřelka na obou stranách hřiště. O co více se útočilo, o to méně se bránilo, čemuž odpovídá konečný stav zápasů. Na pravé straně se Domažličtí minižáci sice dostali do vedení, ale poté již pouze doháněli soupeře a v každé třetině jim chyběly dva nebo jeden gól. Na levé straně byla škoda propadu ve druhé třetině, kterou domácí Rokycany vysoko vyhrály, což bylo rozhodující pro vývoj utkání. „Celkově je třeba kluky pochválit za bojovnost a snahu vyrovnat se soupeři,“ dodali trenéři domažlické mládeže.

Branky: Sedláček 4x, Konop 3x, Řehák 3x, Sloup 3x, Klement 2x, Kříž, Blažek M. Sestavy: Pravá strana – Volfík - Weber, Klement, Řehák - Sloup, Blažek M., Málek. Levá strana: Altman - Sedláček, Kříž, Sogel - Rada, Plšek, Konop.