Zimní stadion v Domažlicích byl svědkem již osmého kola Chodské hokejové ligy (CHHL), ve které staňkovský tým přišel o neporazitelnost, když od lídra tabulky, Rakonu Domažlice, dostal šest gólů. Rakon si tak upevnil vedení v soutěži.

HC Tempo Staňkov – HC Rakon Domažlice
1:6 (0:1, 1:2, 0:3)

Staňkov nastoupil k tomuto zápasu ve slátané sestavě pouze o osmi hráčích, a tak nemohl očekávat lehký zápas. Soupeř měl postupně více ze hry a dostával se do pěkných brankových příležitostí, které ale nedokázal proměnit. Naopak domácí tempaři se snažili zužitkovat občasné brejky, Petr Hoffman orazítkoval tyčku. Gólově se družstvo Rakonu prosadilo až v samém závěru první třetiny, po teči jejich útočníka, která zaváněla hrou vysokou holí, avšak rozhodčí gól uznal.

Po úpravě ledu pokračoval nápor hostů, a když v polovině zápasu využili přesilovou hru a nedlouho poté opět skórovali, zdálo se, že si jde Rakon pro jasné vítězství. Staňkov, ale nesložil zbraně, což se mu vyplatilo. Pár minut před koncem prostřední části hry dokázal Tomáš Nový snížit na 3:1.

Hned v úvodu posledního dějství trefil staňkovský Petr Hoffman podruhé v tomto utkání tyčku a bylo vidět, že hráči Rakonu znejistěli. Poté se ale začala naplno projevovat únava domácího celku, a když hosté dokázali ještě třikrát dostat puk za domácího gólmana, skončilo utkání výhrou 6:1 pro Rakon Domažlice. Staňkov tak poprvé v sezoně poznal hořkost porážky. „I přes některé smolně obdržené branky je nutné říci, že hosté si vítězství zasloužili, protože byli po většinu zápasu lepším týmem. Děkuji hráčům, kteří se dostavili k utkání a věřím, že takto oslabeni jsme hráli naposledy,“ dodal k utkání trenér staňkovského týmu Zdeněk Mergl.