Ve šlágru 3. kola Domažlické neregistrované hokejové ligy (DNHL) na sebe narazili do té doby vedoucí tým tabulky Old Lucky Boys a jedni z favoritů nové soutěže AHC Devils.

Old Lucky Boys – AHC Devils
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Úvod první třetiny se nesl ve znamení vyrovnané hry s příležitostmi na obou stranách, ovšem hostům scházel potřebný klid v zakončení a většina jejich střel končila na betonech a v lapačce výtečného gólmana Old Boys. Chladnokrevnost v zakončení naopak prokázal v závěru třetiny kapitán ´Starých pánů´ Fiala, když přesnou střelou otevřel skóre utkání – 1:0.

Ve druhé třetině útok střídal útok, ovšem s ubíhajícím časem získávali převahu Devils, kteří trefami Palucha a Malzera strhli vedení na stranu Devils – 1:2. Jenže domácí našli síly na vyrovnání, když puk do brány v čase 11:50 protlačil Levička – 2:2.

Do závěrečné třetiny vstupovaly týmy za nerozhodného stavu. Už v polovině druhé minuty se ale v první šanci po nahození před brankáře Old Boys ocitli hosté, ale střela skončila na betonech gólmana domácích. Ten si poradil i s následnou dorážkou. V 8. minutě hráli Devils minutu a půl dlouhou přesilovku za podražení, ale výhodu nezužitkovali. Naopak nechybělo mnoho a domácí Volf mohl po úniku a střele zpoza obránce zvýšit. Hosté pak zlepšili hru a začali vyhrávat buly i souboje u mantinelů. Devils častěji zaměstnávali gólmana soupeře. Tlak vynesl dvě branky, když se trefil Malzer a chybnou rozehrávku obránců Old Boys zužitkoval Váchal – 2:4.

Závěr utkání poznamenalo nešetrné vyhození puku jedním z domácích, který trefil obličej Pechače chráněný z části plexisklem a stačilo málo, aby se slovní přestřelka přelila v hromadnou bitku.