Už 14. kolo Chodské hokejové ligy hostila domažlická Karpem arena. Utkání Sokola Kanice s domažlickým Rakonem bylo z důvodu turnaje minižáků odloženo a Flóra remizovala s Díly 1:1.

SKP Okula Nýrsko – HC Tempo Staňkov
1:7 (0:2, 0:3, 1:2)

Hokejisté Staňkova si od začátku utkání byli vědomi, že v tomto utkání potřebují naplno bodovat, začali opatrně a se zabezpečenou obranou. I proto se na první branku utkání čekalo až do 10. minuty úvodní třetiny, kdy se po přesné přihrávce od Tomáše Škardy prosadil hostující Karel Tomášek. Do konce úvodní části hry zvyšoval na 2:0, opět po přihrávce Tomáše Škardy, staňkovský Josef Vavrica.

V úvodu druhé třetiny si Staňkov vytvořil rozhodující náskok. Nejprve ve 21. minutě z levé strany švihem zamířil do horního rohu Josef Falout. Minutu na to sám Jiří Liebl překonal nýrského gólmana tečovanou střelou, která obloučkem zapadla za jeho záda. Za další minutu už to bylo 5:0 pro Staňkov, když vysunul Luboš Raška výborně se pohybujícího Tomáše Škardu, jenž překonal domácího brankáře střelou nad levý beton.

Třetí třetinu zahájil hned gólem hostující obránce Luboš Raška, který si zajel pro přihrávku od Jiřího Látala mezi kruhy a v zakončení se nemýlil. V polovině závěrečné třetiny se i Nýrsko dočkalo čestného úspěchu, když po hrubce hostujícího obránce, uspěl jejich útočník střelou přes klubko hráčů. Konečnou podobu výsledku zápasu dal dvě minuty před jeho koncem staňkovský Petr Hoffman opět po přihrávce Jiřího Látala, když za pouhé tři vteřiny využil přesilovou hru. Staňkov měl ještě jednu vteřinu před koncem výhodu trestného střílení, ale tuto šanci k navýšení skóre nevyužil.

Sestava HC Tempo Staňkov: Jan Brožovský – Pavel Reithar, Vojtěch Němec, Jiří Liebl, Luboš Raška – Tomáš Nový, Tomáš Škarda, Karel Tomášek – Petr Hoffman, Jiří Látal, Josef Falout – Pavel Blacký, Josef Vavrica, Jiří Krejčíř. Trenér: Zdeněk Mergl (kustod Stanislav Paul).