Družstvo dětí, které si poprvé stouplo na brusle v září tohoto roku, společně s rodiči změřilo své síly v hokejových dovednostech, střelbě na brankáře a turnajem v hokeji.

Děti oblečené v zápasových dresech oddílu přesvědčivě zvítězily ve všech disciplínách nad svými rodiči a užily si na ledě krásné dopoledne. „Po zápolení na ledě byli všichni účastníci odměněni malým občerstvením a drobnými dárky v restauraci na zimním stadionu, které tímto děkujeme,“ řekl trenér Pavel Voldán a pokračoval: „Škoda, že nemoc nedovolila všem dětem se zúčastnit. Vše si vynahradí, protože už od Tří králů budou trénovat dvakrát týdně.“

Trenéry těší, že si do hokejového oddílu HC Domažlice našlo cestu velké množství mladých nadějí. Celkem je v týmech předškolních až čtvrtých tříd na 80 malých hokejistů a hokejistek. „Doufejme, že zájem o nejrychlejší kolektivní hru na světě bude v Domažlicích nadále takto velký a zimní stadion zde bude plný mladých, talentovaných hokejistů. To je i přáním našeho oddílu mládeže do nového roku 2010,“ řekli trenéři domažlického hokejového klubu.