V předchozích dvou zápasech na domažlickém zimním stadionu skončily totiž oba vzájemné zápasy nerozhodně.

V prvním sice vedli Buldoci v závěru 7:6, ale budoucí hokejové naděje z domažlické metropole zabojovaly a těsně před závěrečným klaksonem vyrovnaly na 7:7.

Ve druhém střetnutí pro změnu vedli Domažličané už 5:2, ale nakonec utkání skončilo 5:5.

Třetí vzájemné měření sil se uskutečnilo ve Stříbře a na nezastřešeném stadionu kluci a holky ze 3. a 4. třídy z Domažlic zaslouženě zvítězili ve velmi hezkém utkání 9:5.

Vítězné družstvo HC Domažlice reprezentovali: Šimon Altman, Mirek Vísner, Jan Skrejval, Vojtěch Rada, Jaroslav Iha, Antonín Vlček, Magdalena Voldánová, Jakub Selnar, Ondřej Blažek, Jan Skočdopole, Petr Horejš, Eva Horejšová, Julie Zanivková, Jennifer Řezníčková, Mirek Ježo a Martin Buršík.

„Už v sobotu čeká naše ´pumy´ (puma je v logu) na dresech křest ohněm. Na domažlickém zimním stadionu se uskuteční turnaj přípravek za účasti týmů z Berlína, Plzně, Mariánských Lázní, Chebu a Klatov. Tyto družstva už spolu trénují a hrají přes dvě sezony, bude tedy velmi těžké se jim vyrovnat, protože se naše děti věnují hokeji teprve čtvrtý měsíc. Výkonnostní rozdíl bude tedy asi velmi markantní, ale když už se turnaj pořádá v našem městě, bylo by škoda to nezkusit,“ informoval jeden z trenérů mladých domažlických hokejových talentů Pavel Voldán.