HC Rakon B - HC Poběžovice
1:4 (0:2 0:2 1:0)

Hráči domácího Rakonu nastoupili do utkání s nadějí získat alespoň bod za remízu, ale Poběžovice neměly v úmyslu se o body dělit a hned v úvodu zatlačily domácí do jejich obranného pásma. Nějakou dobu se domácím dařilo odolávat a občas i ohrozit soupeřovu branku, ale nakonec stejně inkasovali. Po hrubých chybách domácích hosté zvýšili skóre na rozdíl čtyř branek a v pohodě hráli svoji hru až do konce utkání. Domácí stačili ve třetí třetině pouze korigovat na konečný stav 1:4. Domácí hráčům Poběžovic zisk tří bodů značně usnadnili, neboť podali nejhorší výkon v průběhu druhé části soutěže.

HC HP Sršni – Panthers Stod
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)

Zápas v tabulce šestých Sršňů a osmých Panthers se od prvních minut vyvíjel velmi bojovně. Skóre otevřel v čase 4:14 min. Pavel Kouřík. Poté se hrál hokej ze strany na stranu a až v čase 14:02 min. vyrovnal pro Panthers Petr Vintr, který z velké dálky překvapil gólmana Sršňů. Ve druhé třetině šly do boje oba týmy na plno a v 16. minutě zvyšoval pro Sršně Michal Hána po přihrávce Václava Kouříka. Skóre bylo opět vyrovnáno Davidem Kláskem a do šaten hokejisté šli za stavu 2:2. Závěrečná třetina se hrála ve vysokém tempu, obě mužstva si chtěla odnést body. Lépe začali hostující hráči, kdy v čase 37:03 zvyšoval na 2:3 Václav Erhart, přesně o 3 minuty později vyrovnal výborně hrající Pavel Kouřík. Poté byl už zápas v rukách Sršňů, kdy zvyšoval Milan Hána po krásném pasu od Pavla Kouříka. Na konečných 5:3 upravil Petr Příbek samostatnou akcí.

HC SKP Domažlice - AHC Devils
2:2 (0:1, 0:1, 2:0)

V trháku 15. kola se utkaly první tým tabulky s druhým. Utkání začalo podle očekávání ve vysokém tempu. Šance se střídaly na obou stranách, ale skórovat dokázali pouze hráči Devils a po první třetině byl tedy stav utkání 0:1 ve prospěch Devils. Ve druhé třetině se podařilo Devils zvýšit při přesilové hře na 0:2. Konečný výsledek přinesla třetí třetina, kdy se hráčům SKP dařilo dodržovat před utkáním danou taktiku a dvěma góly srovnat skóre na konečných 2:2. Ozdobou utkání byly výkony brankářů na obou stranách.