Tachov/ M. Lázně – Domažlice 6:8 (1:3, 2:5, 3:0)
Hosté z Domažlic měli výtečný vstup do zápasu, domácí s nimi prohrávali jeden souboj za druhým a nestačili jim ani bruslařsky. Naději Tachova na začátku dvakrát zachraňoval gólman Jánošík. Na druhé straně vyzkoušel brankáře Domažlic Fišer. V sedmé minutě se obrana společného týmu dopustila chyby. Tu potrestal Plojhar - 0:1. Za tři minuty srovnal zblízka Černý. Poté nastřelili hosté tyč. Na obou stranách přišly na řadu přesilovky, ale ani jeden tým je nevyužil. Závěr třetiny vyšel lépe domažlickým borcům. Po další chybě skóroval Řehák a na 3:1 upravil Fiala. Gól padl opět po zaváhání beků domácího týmu. Několik vteřin před sirénou zazvonila po střele Selnara opět tyč Jánošíkovy svatyně.

Prostřední třetinu začal střelou Fišer, ale mířil jen do lapačky gólmana Domažlic. Při hře 4 na 4 zvýšil na 1:4 Plojhar. Domácí propadli v následné přesilovce, kdy jim ujel Fiala a pohodlně skóroval. Na 1:6 zvýšil Kreysa a po něm využil přesilovku hostí Plojhar - 1:7. Společný tým poté zapnul na vyšší obrátky, ale branky Fišera a Machače byly slabou náplastí za jejich snažení. To navíc zpražil osmou brankou hostující Selnar.

Domácí trenér po přestávce přeskupil formace a Fišer snížil na 4:8. Tentýž hráč měl další šanci o chvíli později, ale minul. Poté do děje zápasu vstoupili rozhodčí, když neuznali devátou branku hostů pro postavení hráče v brankovišti a hraní bruslí. Domácí se nevzdávali, Šilhánem a znovu Fišerem upravili na konečných 6:8. Skórovat mohl ještě Ďugel, ale nedal. Na více už síly ani čas nebyly.

Mladíkům společného týmu Tachova a Mariánských Lázní tak závěr sezony nevyšel podle představ.

„Do zápasu jsme nastupovali soustředění, rozhodnutí zvrátit nepříznivou bilanci, protože jsme s domácím týmem v předchozích zápasech vždy vysoko prohráli. Kluci celý zápas bojovali, bruslili, chtěli vyhrát. Ve třetí třetině nás brzdilo časté vyloučení. Porazili jsme soupeře, který útočil na první příčku tabulky, což je cenné,“ chválil po zápase trenér HC Domažlice Jaroslav Horejš svěřence.

Branky: Fišer 3 (33. as. Černý, 45., 59. Machač), Černý (10.), Machač (39. Berčík), 53. Šilhán (Klejna) - Plojhar 3 (7. as. Visner, 23. Horejš, 27. Fiala), Fiala 2 (19. Plojhar, 25.), Řehák (18. Visner), Kreysa (26. Selnar), Selnar (37. Smazal). Rozhodčí: Hliboký - Procházka. Vyloučení: 3:7 Oslabení: 0:2 Diváci: 68.

Tachov/M. Lázně: Jánošík - Ďugel, Klejna, Šilhán, Fišer, Machač, Berčík, Černý, Hornof, Blábol, Pinta, Rolínek, Lange. Trenér: Brzobohatý.
HC Domažlice: Pluhař, Altman - Visner, Kleksa, Iha, Konop, Horejšová, Řehák, Kříž, Horejš, Mareš, Plojhar, Fiala, Sejhar, Smazal. Trenér: Horejš.