Tatran Přimda – Tempo Staňkov 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
V úvodu byli podle očekávání aktivnější domácí hokejisté Tatranu Přimda, ale Staňkovští brzy přečetli jejich rozehrávku a vyrovnali hru. Přimda si sice v 1. třetině dokázala vytvořit více brankových příležitostí, ty však vždy skončily u pozorného a tento zápas výborně chytajícího staňkovského gólmana Brožovského. Tempaři dokázali celou úvodní třetinu úspěšně odolávat sílícímu tlaku soupeře a v závěru se po přihrávce Josefa Vavrici a přesné střele Jiřího Látala dokonce ujali vedení – 0:1.

Prostřední část zápasu nabídla podobný obraz hry, ale domácím se dlouho nedařilo vstřelit vyrovnávací branku. Až v polovině hrací doby se štěstím proměnili samostatný únik a bylo vyrovnáno – 1:1. Ve 30. minutě se po chybě hostujícího hráče ocitli tři osamocení hráči Tatranu před gólmanem Brožovským a šanci proměnili – 2:1. To vzalo Staňkovu vítr z plachet a do konce třetiny se jen bránil.

Do závěrečné třetiny nastoupili hosté s odhodláním srovnat nepříznivý stav, a tak se tlačili více a více dopředu. Vypracovali si slušné možnosti ke vstřelení branky, ale v koncovce nebyli dostatečně důrazní. Museli si také dávat pozor na nebezpečné protiútoky domácích, které však vždy ztroskotaly na skvělém gólmanovi Tempa Brožovském. Definitivní rozhodnutí přinesla až ve 40. minutě využitá přesilová hra domácích.

Hokejisty Staňkova vyprovázel z ledu potlesk jejich fanoušků, kteří přijeli do Tachova podpořit svůj tým a výkon hráčů ocenili.

Vyloučení Staňkova: Falout 4 min., Blacký 2 min., Látal 2 min.
HC Staňkov: Brožovský - Hoffman, Látal, Krejčíř, Přibyl M. - Nový, Vavrica, Peteřík - Falout, Němec - Blacký, Kabourek. Trenér: Mergl, kustod Paul.