Hráči pod vedením trenérů T. Vargy, J. Pavláska a D. Sekeráka denně dojížděli z Hrádku na kolech na zimní stadion v Domažlicích, kde absolvovali trénink na ledě, pak následovala půlhodinová cvičení ve výstrojích na suchu a poté cesta zpět na Hrádek (denně 15 km).

V pondělí po obědě měli hráči hodinovou pauzu (pozn. denně po obědě) a pak podle programu měl následovat odpolední výjezd na kolech na 20 km. Jelikož bylo úmorné vedro, trenéři udělali změnu v programu a hráči se na kolech přesunuli na přírodní koupaliště v Babylonu, kde si kluci zaplavali v nově zrekonstruovaném koupališti, kde se nejen zchladili, ale zároveň si zasoutěžili ve skocích do vody a zajezdili si na velké skluzavce. Zdatnější plavci si zaplavali větší okruh. Pak všichni ochutnali výbornou zmrzlinu a ledovou tříšť z tamního stánku V - Caffé. Poté následovala cesta zpět na Hrádek. Večer proběhla diskotéka s barevnou hudbou v podání DJ Maxe, kde nechyběla skvělá muzika a tombola, v níž každý účastník vyhrál nějakou drobnost v podobě přívěsku či nějakou sladkost.

V úterý dopoledne se program opakoval a odpoledne děti trávily cvičením na hřišti v Újezdě, kde se zaměřily na rozvoj dynamiky a síly. V závěru nechyběl fotbálek. V podvečer, kdy už bylo přijatelné počasí, následoval výjezd na kolech na 24 km. Trasa vedla z Hrádku přes Šnajberk, Babylon, dále stezkami přes zelenovskou rezervaci a Havlovice zpět na základnu.

Ve středu po tradičním dopoledním výjezdu a tréninku na ledě mladí hokejisté zavítali v odpoledních hodinách do Centra vodní zábavy ve Kdyni, kde si vyzkoušeli tamní atrakce v podobě masážních trysek, bublinkových lázní či výřivky. Hojně byl využíván tobogán a mořská vlna. Samozřejmě nechyběl ani vyhecovaný závod na 25 m volným stylem. První tři z tohoto závodu byli odměněni diplomy a drobnými dárky.

Během soustředění proběhl i velmi silně obsazený turnaj ve stolním tenise, kterého se kromě hráčů a trenérů zúčastnili i někteří rodiče. Není divu, že tento velmi atraktivní turnaj chtěl vyhrát každý. Na první tři čekaly diplomy a medaile.

Ve čtvrtek se opakoval dopolední scénář a odpoledne kluci trávili v tělocvičně na sokolišti, kde absolvovali pod vedením trenérů netradiční cvičení zaměřená na všestranný rozvoj. Cviky byly náročné po fyzické stránce, avšak pro děti byly velmi atraktivní. Všechny se poctivě snažily. Během tréninku v tělocvičně si kluci stihli zahrát i miniturnaj ve florbale.

Na čtvrteční noc si trenéři ve spolupráci s rodiči připravili noční hru – stezku odvahy. Na hustě prorostlé pěšině na okraji lesa byla vytyčena cca 400 m dlouhá stezka osvětlená svíčkami ve sklenicích. Na této trase čekalo na malé odvážlivce několik nástrah v podobě překážek a strašidla s maskami. Na konci stezky čekala veliká pirátská truhla plná sladkostí, které si ´přeživší´ děti mohly brát po hrstech. Samozřejmě přežily všechny a pro děti to byl velmi silný emotivní zážitek.

V pátek dopoledne se konal tradiční výjezd a dopolední trénink na ledě. Odpoledne po úklidu a předání chatek bylo provedeno celkové vyhodnocení soustředění. Všichni kluci byli odměněni diplomy nejen za absolvování soustředění a noční stezky odvahy, ale někteří dostali navíc medaile a pamlsky za vítězství v jednotlivých soutěžích. Na závěr proběhlo společné grilování s rodiči, kterým bylo soustředění zakončeno.