HC Staňkov - Rakon Domažlice 4:5 (1:1,1:3,2:1)
Během prvních čtyř minut utkání dokázaly skórovat obě mužstva. Nejprve se prosadil obránce Rakonu Horejš střelou od modré, která prolétla skrumáží těl a skončila v brance domácích. Tempaři obratem odpověděli hned v následující minutě ostrostřelcem Petrem Hoffmanem, kterého po přiťuknutí od Přibyla vyslal do úniku Látal. Po zbytek třetiny byli aktivnější hosté, ale i Staňkov měl několik šancí, kdy například nedokázal trefit prázdnou branku. Skóre se tak měnilo až ve druhé třetině zásluhou hostů, když hned v první minutě skóroval Škarda. Na to stačil ještě domácí Jiří Látal odpovědět, ale Rakon poté i zásluhou Mazancovou trefou využité přesilovky odskočil na rozdíl dvou branek.

Když v polovině závěrečné třetiny přidal hostující Horejš po nešťastné teči staňkovského obránce třetí gól, zdálo se, že je rozhodnuto. Domácí však prokázali bojovného ducha. Hned v následující minutě staňkovský Hoffman snížil a naději dal dvě minuty před koncem po krásné akci první pětky Látal. Bohužel vyrovnat se Staňkovu už nepodařilo a mohl tak litovat neproměněných šancí z úvodu zápasu.

HC Tempo Staňkov: Brožovský, Baar, Němec, Blacký P, Blacký R, Hoffman, Kabourek, Látal, Liebl, Nový, Němec, Vavrica, Raška, Tomášek, Peteřík, Přibyl T, Přibyl M, Krejčíř, Falout.

Rakon Domažlice: Konopík, Sekerák, Horejš, Výškrabka, Mochura, Mazanec, Tomajer, Škarda, Krčma, Huspeka, Dvořák, Kupilík.