V minulé sezoně se Ďáblům podařilo obhájit titul, i když v základní části nebyli tak suverénní, jako v premiérovém ročníku. Přesto šli do play – off z prvního místa, což se ukázalo jako rozhodující pro vývoj v nadstavbové části, v níž Devils nakonec s přehledem vyhráli všechny zápasy. „Lví podíl na tomto úspěchu měli výteční gólmani Bejček a Hrdlička, důležité bylo i to, že se v play – off prosadili také hráči, kteří třeba v základní části nebyli tolik vidět,“ říká útočník Devils Lukáš Knický.

Suchá příprava byla ve znamení posilovny, kola, běhu a in – line bruslí, společně pak došlo na fotbálek. Od srpna si Devils pod vedením kapitána Davida Bora vylepšují fyzičku na ledě. Dále je na programu několik přátelských utkání a už příští týden absolvují Devils turnaj v Českých Budějovicích.

Kádr během letní pauzy opustilo sedm hráčů, naopak do týmu přišli gólman Hrdlička a útočník Příbek, o dalších posilách se jedná.

Do nové sezony vyráží tým s novým logem a v nových dresech, které amatérský hokejový klub pořídil i díky sponzorům, za což jim patří dík, stejně jako za příspěvky na led.

I když do nového ročníku Domažlické NHL zasáhne už jedenáct týmů, včetně ambiciózních HC Pirates, měli by Devils opět patřit k favoritům. Dostat se do play – off je takřka povinnost, snem je zkompletovat hattrick a vyhrát soutěž potřetí za sebou.