Tempo Staňkov – HC Tachov 2:6 (1:0, 0:4, 1:2)
Staňkov ovšem nastoupil do utkání s odhodláním a v první třetině se díky své houževnatosti dostal do vedení. Útočník ´Tempařů´ Petr Němec našel přihrávkou Petra Hoffmana, který se nemýlil. Zaskočení hosté se sice snažili vytvořit si střelecké pozice, ale domácí jim to aktivním přístupem znepříjemňovali. I díky ubráněným oslabením byl stav po první třetině 1:0 pro Staňkov.

Ve druhé třetině aktivita domácích mírně opadla, čehož Tachovští dokázali využít. Během necelých dvou minut otočili stav utkání ve svůj prospěch dvěma góly. ´Tempaři´ pak vybojovali trestné střílení – Hoffman ale minul. Díky své herní vyspělosti do konce třetiny zvýšil Tachov své vedení na 4:1.
Ve třetí třetině se domácí pokusili o návrat do zápasu. První pětka Staňkova úřadovala v útočném pásmu a po pěkné spolupráci všech hráčů na ledě se podruhé v zápase trefil Hoffman po přihrávce Blackého – 2:4. Vzápětí však domácí darovali gól hostům po nedorozumění brankáře s obranou. Do konce třetiny zpečetil Tachov převahu gólem na konečných 6:2.

HC Tempo Staňkov: Brožovský – Hoffman, Němec P., Látal, Kapitán, Krejčíř, Falout, Petržík – Němec V., Blacký, Přibyl, Kabourek. Střelci Staňkova: Petr Hoffman 2. Vyloučení: Falout 4 min. ⋌(vne)