Domažlický Rakon se v prvním semifinálovém duelu utká se soupeřem z Tatranu Přimda, který v úvodním kole play–off vyprovodil z ledu v Tachově domažlickou Flóru krutým debaklem 13:1, když Domažličané odehráli celý zápas pouze v osmi lidech a gólmanem. Rakon na úvod porazil svého tradičního soupeře HC Tempo Staňkov 5:0. Dva góly v tomto utkání dal kanonýr David Sekerák, po jednom pak přidali Voldán, Škarda a Krčma.

Druhou semifinálovou dvojici sdruženého přeboru tvoří Buldoci Stříbro a Sokol Díly. Favorizovaní Buldoci si v prvním kole poradili s Kanicemi 9:3. Dílští se v Karpem aréně utkali s Okulou Nýrsko a vyhráli 7:4. Nýrští šli do vedení, ale dílský Smutný vyrovnal a Škultéty zvýšil na 2:1. Pak sice Šimsa vyrovnal, ale vedení Dílům vrátil Zahálka a čtvrtou branku přidal Rajal, po něm se trefil opět Škultéty. Hostující Křepel ještě snížil, ale Dílští Růža a Zahálka ve třetí třetině přidali další góly, hosté už jen korigovali konečný výsledek opět Křepelem.

Semifinálový duel Rakonu s Přimdou hostila včera večer domažlická Karpem aréna, odveta je 3. dubna od 16.30 hodin v Tachově. Hokejisté Sokola Díly cestují dnes, v neděli 27. března do Tachova. Utkání na tamním zimním stadionu se stříbrskými Buldoky začíná od 16.30. Odveta se hraje 3. dubna v Domažlicích.