Sokol Kanice - Tempo Staňkov 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
Oba týmy nastoupily v nekompletních sestavách, což poznamenalo i úroveň hry, protože obě mužstva vsadila spíše na bojovný styl. K vidění byly nepřesnosti v přihrávkách, z čehož pramenilo množství vyložených šancí na obou stranách. Kanice se ujaly v 6. minutě vedení po přečíslení dva na jednoho. Staňkov ale v 8. minutě srovnal pohotovou dorážkou Jiřího Krejčíře. Domácí však dokázali hned v následující minutě opět strhnout vedení na svou stranu po dorážce Cibulky. Tempaři přidali na důrazu a dokázali ve 12. minutě opakovanou střelou Petra Hoffmana opět srovnat skóre, a minutu nato šli dokonce do vedení, když dostal přihrávku do jízdy Libor Peteřík, který svojí střelou zaskočil domácího brankáře.

Hned v úvodu prostřední třetiny mohly Kanice srovnat, ale samostatný únik zakončil jejich útočník střelou do tyče. Poté měli hosté ještě několik vyložených šancí, které ale nedokázali proměnit. Následně tempo hry trochu opadlo, protože ani jeden tým nechtěl riskovat zbytečnou ztrátu kotouče.

Vyrovnat dokázali domácí až v 6. minutě poslední části hry, když se v přesilové hře dostal k odraženému puku J. Herian a trefil poloprázdnou branku hostů. Staňkovu se podařilo ve 42. minutě po závaru před soupeřovou brankou opět jít do vedení bekhendovou střelou Josefa Vavrici pod horní tyčku kanické svatyně. V poslední minutě zápasu měli domácí výhodu jednoho hráče v poli, kterou ještě zvýraznili odvoláním gólmana. Z této převahy vytěžili pouze nastřelenou tyč, a tak jedenáct sekund před koncem potvrdil výhru Staňkova střelou do opuštěné domácí branky Petr Hoffman.

HC Staňkov: Brožovský - Látal, Hoffman, Krejčíř - Nový, Přibyl, Vavrica, Peteřík - Falout, Němec, Blacký P., Blacký R. Kustod: Paul. Trenér: Mergl.
Střelci Staňkova: Petr Hoffman 2, Josef Vavrica, Jiří Krejčíř, Libor Peteřík. Vyloučení Staňkova: Krejčír 4 min., Hoffman 2 min., Falout 2 min.

8. Sokol Díly ⋌3   7:23 0

Výsledky: Tatran Přimda - Flóra Domažlice 12:1 (5:0,2:1,5:0) Branky: Vejvoda, Polánka, Šnajdr 2, Malý 2, Raba 2, Brzobohatý 2, Laurenčík, Růžička – ?. Vyloučení: 5:8 navíc hráč hostí Soukup Jan 10 min. trest OT a následně TH. Diváci: 30. Okula Nýrsko - HC Buldoci Stříbro 4:1 (0:1,4:0,0:0) Branky: Vávra 3, Burcal – Staněk. Vyloučení: 8:4. Sokol Kanice - HC Staňkov 3:5 (2:3,0:0,1:2) Branky: Tureček, Cibulka, Herian – Krejčíř, Hoffman 2, Peteřík, Vavrica. Vyloučení: 2:4. Diváci: 15. Sokol Díly - Rakon Domažlice 3:9 (0:5,1:3,2:1) Branky: Škultety 2, Bauer – Sekerák, Huspeka 4, Voldán, Horejš, Decker, ?. Vyloučení: 3:0.

ZS Domažlice So 23. 10.: Staňkov - Flóra Domažlice (13:30), Rakon Domažlice - Přimda (15:30), Sokol Kanice - Okula Nýrsko (17:30).