Buldoci Stříbro – HC Kanice 9:3 (4:0, 1:2, 4:1)
V utkání Buldoků s Kanicemi vsítil první gól už po sedmnácti vteřinách hry Šůcha. Ve třetí minutě přidal další branku Staněk. Za hosty se poprvé prezentoval slabou střelou M. Kapitán. Kanice dostaly příležitost hrát přesilovku pět na tři, ale neúspěšně. Minutu před sirénou udeřili Buldoci hned dvakrát. Nejprve Beneš a krátce po něm zvýšil na 4:0 Bobr mladší.

V prostřední části Buldoci na chvíli přestali kousat a Kanice měly dobré šance na zkorigování výsledku. Packan byl ale vždy na místě. Hosté se dočkali z hole Jaroslava Heriana. Ten mohl skórovat ještě jednou, ale na gólmana Stříbra nevyzrál. Sládek zvýšil na 5:1 a třetinu uzavřel Jakub Herian - 5:2.

V posledním dějství nejprve skóroval Červenka a hosté vstřelili svůj poslední gól sezony M. Kapitánem ve 40. minutě - 6:3. Zvýšit náskok Buldoků mohli Šůcha a Staněk, ale nedali. Oba kanonýři si to vynahradili v závěru zápasu a mohli v poklidném tempu dohrát a radovat se z postupu.

Stříbro: Packan - Šůcha, Staněk, Sládek, Houdek, Bobr ml., Holák, Brunclík, Panuška, Červenka, Polívka, Beneš. Trenér Bobr st.

Kanice: Pustina - Adámek, Jakub Herian, Jar. Herian, K. Kapitán, L. Herian, Pták, Forst, M. Kapitán. Trenér R. Kust.

Branky: 1. Šůcha, 3. Staněk (Šůcha), 17. Beneš (Červenka), 17. Bobr ml., 27. Sládek (Houdek), 37. Červenka (Šůcha), 47. Staněk (Sládek), 49. Šůcha
Rozhodčí: Martinec - K. Švagr, Jadlovský. Vyloučení: 3:0. Bez využití. Diváci: 35.