Hosté svým výkonem překvapili. Nebylo na ledě znát, že v soutěži drží černého Petra. Dobře bránili a opírali se o výborně chytajícího Pustinu. Udeřilo až v páté minutě, kdy Houdek vybídl ke skórování Šůchu – 1:0. Gólman hostů pak dlouho zářil při špatném a nedůrazném zakončování akcí Buldoků. Další změny ve skóre se domácí příznivci dočkali při přesilové hře Buldoků. Akci Houdka se Staňkem zakončil Černoch – 2:0.

Ve druhé třetině otevřel skóre hned na jejím začátku kapitán Staněk a zvýšil na 3:0. Ač by se zdálo, že hosté hráli druhé housle, opak byl pravdou. Zahazovali jednu příležitost za druhou a opět se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. „Jeden z protiútoků využil po přihrávce Houdka vysunutý beck Bárta a poslal brankáře hostů na párek,“ okomentoval jednu z branek Buldoků s trochou nadsázky trenér Pavel Bobr.

V závěrečné třetině Buldoci opět na začátku proměnili Staňkem jeden z nájezdů a vedli už 5:0. „Po inkasovaném gólu hostující tým rozpoutal mnoho potyček a šarvátek, které nezůstaly bez trestů na obou stranách,“ poznamenal k fázi utkání za stavu 5:0 domácí kouč. V jedné z přesilovek dokázali hosté snížit Cibulkou na 5:1. V závěru zvýšil Staněk, kterému nejprve asistoval Sládek. Ten potom uzavřel skóre zápasu po kombinaci s výborně hrajícím Houdkem na 7:1.
„Hráli jsme se soupeřem, který nás neprověřil, ale povinnost nám velela získat body. Sehráli jsme už povedenější utkání, než bylo tohle,“ postěžoval si Bobr.

Buldoci Stříbro – Sokol Kanice 7:1
Třetiny: 2:0, 2:0, 3:1. Branky: 5. Šůcha (Houdek), 13. Černoch (Staněk), 20. Staněk (Šůcha), 26. Bárta (Houdek), 34. Staněk (Holák), 53. Staněk (Šůcha), 54. Sládek (Houdek) – 46. Cibulka (Kapitán). Rozhodčí: Procházka – Kubík, Fillinger. Vyloučení: 5:2. Diváci: 70.
Buldoci: Packan – Šůcha, Staněk, Sládek, Houdek, Holák, Bárta, Brunclík, Panuška, Bureš, Černoch, Polívka, Dráždil. Trenér Bobr.