´Piráti´ s Robertem Málkem v brance nastoupili s dvanácti hráči, pět dalších ze soupisky chybělo. Mohli tak otestovat složení jednotlivých pětek a pravidelně střídat. ´Dřevorubci´, pro které byl zápas rovněž první příležitostí vyzkoušet si jednotlivé formace, přijeli jen v osmi, což se časem projevilo na únavě hráčů, takže jeden z favoritů nového ročníku Domažlické NHL mohl dohrávat na ´čtvrt plynu´.

V první třetině vyrovnaný duel začali aktivněji ´Piráti´, za které se prosadili Frček, Pechač, Kalivoda a Kaufner. Hosté kontrovali góly Kurka, Linharta a Havlíka. Ve druhé třetině zvyšoval na 5:3 Kalivoda a ve třetí třetině lovil trhanovský Škoda puk v síti dvakrát, po trefách Pechače a Kuželky. Za hosty snižoval na konečných 7:4 Beneš.

V přípravě na blížící se sezonu čeká ´Piráty´ v neděli od 8.45 hodin duel s Ice Barons, Trhanov ve středu Old Boys.