HC Domažlice – HC Rokycany 5 : 5 (0:3, 3:2, 2:0)
První třetina začala pro domácí smolně a po první velké příležitosti šli hosté do vedení. Hra byla neurovnaná, hlavně ze strany domácích borců a toho hosté využili ke vstřelení dalších dvou branek. Na začátku druhé třetiny došlo na domažlické straně k úpravám v sestavě a obraz hry se změnil, protože domácí hokejisté se následně začali dostávat do dobrých příležitostí. Kluci přidali na důrazu a bruslení a prosadili se i brankově. Skóre po druhé třetině bylo 3:5 ve prospěch hostí, kdy rokycanské držel ve vedení Lang, neboť vstřelil všech pět gólů. Třetí třetinu odehráli domácí ještě lépe než druhou a výsledkem byl konečný stav utkání 5:5.

„Před zápasem jsme se snažili na kluky apelovat, aby se neopakoval vývoj zápasu jako v Českých Budějovicích. Bohužel, začátek nám opět utekl. Oproti minulému zápasu jsme tento alespoň zremizovali. Je třeba ocenit týmového ducha, kdy se kluci vývoji nepoddali a makali až do poslední minuty“, dodali po zápase Martin Volfík a Richard Šeba.

Branky : 23. Šeba, 33. a 51. De Sousa, 36. Ludvík, 42. Sedláček
Sestava HC Domažlice: Volfík, Sládek – Anderle, Weber, Kříž, Blažek M. – De Sousa, Šeba, Skrejval, Plšek, Ludvík, Sloup, Petržík, Sedláček, Rada.