PHC Kobra Praha - HC Domažlice 2 : 3 sn (0:0,0:2,2:0)

V první třetině se hrálo hlavně ve středním pásmu, kde obě mužstva urputně bojovala o puk, s minimem šancí na obou stranách. Od začátku druhé třetiny si hosté vytvořili tlak na soupeřovu bránu a z toho pramenily i šance. Jednu z nich poměnil v 19. minutě David Weber – 0:1. O tři minuty později se stav utkání opět pohnul ve prospěch Domažlic, když zvyšoval Patrik Sedláček – 0:2. Do konce třetiny se stav nezměnil, ale třeťáci pod dojmem dvougólového vedení polevili a soupeř se začal více prosazovat. Tlak domácích pokračoval i od začátku 3. třetiny a těm se po nedůrazu obránců hostí v brankovišti dvěma góly v 36. a 40. minutě povedlo srovnat. Poté převzali iniciativu hosté, ale žádnou šanci neproměnili.

O výsledku zápasu se rozhodovalo v samostatných nájezdech. Domažličané je vyhráli 3:2 a stejným skóre skončil i zápas.

Branky: 19. Weber, 22. Sedláček. Střely na branku: 15 – 22. Nájezdy: Weber, De Sousa, Sedláček ano, Souček, Šeba ne.

Sestava HC Domažlice: Volfík, Sládek - Anderle, Blažek M. - De Sousa, Petržík, Klement, Šeba, Sedláček - Souček, Weber, Rada - Blažek Š., Plšek.