Rozhodujícími třetími zápasy vyvrcholilo na ledě Karpem areny čtvrtfinále DNHL. Do semifinále postoupily HC HP Sršni a SKP Domažlice, ale na oslavy moc času nebylo. Druhý den je čekaly první zápasy s Devils a Old Boys. Zklamání musí strávit v Trhanově, jejichž hokejisté jsou z dalších bojů vyřazeni.

3. čtvrtfinále: HC Trhanov - Old Lucky Boys 2:3 (2:0,0:2,0:1)
Do třetího rozhodujícího zápasu čtvrtfinále vstoupili lépe domácí a první třetinu vyhráli 2:0 po trefách Strassera. Ve druhé třetině se vyrovnala hra a díky gólům Nového i skóre. Do třetí části šli ´dřevorubci´ s cílem co nejrychleji utkání rozhodnout, ale to by se opět nesměli trápit v koncovce. Hra se přitvrdila, vylučovalo se ale hlavně na straně Trhanova. Když už se zdálo, že rozhodnou samostatné nájezdy, poslali rozhodčí domácí do třech a hosté třicet vteřin před koncem zápasu po závaru před Málkem skórovali. Domácí sice reklamovali, že měl Málek kotouč v lapačce a útočníci jej za brankovou čáru ''dosekali'', ale sudí gól uznali. Na to se strhla bitka a rozhodčí museli poslat pět hráčů předčasně do sprch. Trhanovu tak skončila sezona předčasně, jejich cílem totiž byl postup do semifinále.

3. čtvrtfinále: Rakon B - HC HP Sršni 2:5 (1:0,1:4,0:1)
Kdo navštívil Karpem arenu v pátek pozdě večer, viděl až do půlnoci parádní hokej. Naposledy se ve čtvrtfinále utkali Rakon B a Sršni. Předchozí duely byly ve znamení výtečných výkonů gólmanů. Sršni tentokrát do branky povolali Michala Pustinu a ten si k výstroji přibalil větší porci štěstí než po celou sezonu skvělý Dudík v brance rezervy Rakonu. Domácí šli do vedení gólem Jiřího Bora, jenže Sršni díky Hánovi v oslabení vyrovnali. Následný vlastní gól dostal Rakon do útlumu a toho využil Cingroš, když po vhazování střelou z mezikruží zvýšil na 1:3. Domácí snížili Koukolíkem, ale hosté v přesilovce pět na tři přesnou střelou překonali Dudíka, který přes shluk hráčů nemohl puk vidět. Hosté v závěru zvýšili na 2:5 a po urputném boji postoupili do další části soutěže. Branky: Jiří Bor, Tomáš Koukolík – Michal Hana, Milan Hána, Martin Cingroš, Jan Mauks, Pavel Kouřík.

3. čtvrtfinále: HC SKP Domažlice - HC Nýřany 2:1 (1:0,0:0,1:1)
Do zápasu šel tým SKP s tím, že nechce ukončit dobře rozjetou sezonu ve čtvrtfinále. Proti se však postavily opět výborně hrající Nýřany. V první třetině, která se hrála v rychlém tempu, prostřelil od modré Tibor Lenárd brankáře Nýřan – 1:0. Ve druhé třetině přes snahu obou týmů branka nepadla. Ve třetí třetině šli domácí do vedení 2:0, když z rohu nahrál Tomáš Vondrovic a Petr Váchal se střelou z mezikruží nemýlil. Hostům se vzápětí podařilo vyrovnat Greifem a do konce třetiny se dál bojovalo o každý kus ledu. Šťastnějším byl nakonec SKP a postoupil do dalších bojů. Branky: Tibor Lenárd, Petr Váchal – Michal Greif.

O 9. místo: HC Poběžovice – Panthers Stod 7:5 (2:2,4:0,1:3)
V utkání týmů, které se do play–off nedostaly, se hrálo o devátou příčku v konečné tabulce. To si ve třetím vzájemném zápasu vybojovali Poběžovice. Branky: Hromada, Klíma 3, Míšek 2 – Vachovec, Erhart 2, Vintr, Vůcha.

1. semifinále: AHC Devils - HC HP Sršni 10:2 (3:0,2:1,4:1)
Hned druhý den po půlnočním dramatu s Rakonem šli Sršni na led znovu. V prvním semifinálovém zápase se utkali s vítězem základní části, týmem AHC Devils. Ti si ve čtvrtfinále snadno poradili s waldmünchenskými Barony. K postupu jim stačily dvě vysoké výhry. Ďáblové začali utkání dvěma vyloučeními, a tak nabídli soupeři hned od začátku šanci. Ani jednu přesilovou hru ale Sršni nevyužili. Skóre otevřeli Devils góly v 11. a 12. minutě. Do konce první třetiny se jim podařilo zvýšit vedení o gól, kdy se za domácí trefil Tochor ve vlastním oslabení. Zbylé dvě třetiny se o navyšování skóre domácího týmu starala dvojice Kulhánek a Bor. Prvně jmenovaný se trefil pětkrát za asistencí Palucha, Paulera a Váchala. David Bor ke gólu z první třetiny přidal ještě dva. Hosté snížili ve 21. minutě, kdy se trefil Cingroš. Druhý a poslední gól Srňů v utkání vstřelil Hana, který proměnil trestné střílení. Stav série pro semifinále je tedy 1:0 pro AHC Devils. Branky: Paluch T., Bor D. 3, Tochor R, Kulhánek R. 5 – Cingroš, Hana.

1. semifinále: HC SKP Domažlice - Old Boys 1:2 S.N. (0:0,1:1,0:0)
Také SKP absolvoval první semifinálový zápas s Old Boys hned den poté, co vydřel postup. První třetina skončila po vyrovnaném výkonu bez branek. Ve druhé části se ve vlastním oslabení utrhl Lenárd a překonal hostujícího brankáře Tesaře. Old Boy zbraně nesložil a nepokrytý Skorka u zadní tyče doklepl puk po vyšachování obrany SKP do prázdné brány. Vzhledem k tomu, že po skončení řádné hrací doby byl stav 1:1, následovaly nájezdy. V nich zklamal Lenárd i další hráči SKP a o vítěztví Old Boys rozhodl Josef Janouš.