Old Boys – HC SKP 4:3 (1:0; 1:1; 2:2)
Zápas veteránů proti asi nejkompaktnějšímu mužstvu letošní DNHL skončil vítězným gólem čerstvého šedesátníka Kupilíka, který si tak v předvečer jubilea vystřelil nádherný dárek. Od začátku se hrálo z obou stran obezřetně. Bylo znát, že mužstva se dobře znají a jejich vzájemné zápasy jsou vždy velmi vyrovnané. Ani po gólu Kupčíka za veterány se hra neotevřela. Stalo se tak až v posledních minutách druhé třetiny, kdy SKP vyrovnalo Kulačem a vzápětí jim radost zkazil za veterány Hika. Třetí třetina byla jak přesýpací hodiny. Po srážce dvou hráčů Old Boys ujel a vyrovnal Luboš Pejsar a za minutu otočil zápas Mazanec a veteráni prohrávali. Na konci desetiminutovky, kdy se hrálo nahoru a dolů, byli však šťastnější Old Boys, když Kupčík nádhernou ranou vyrovnal. Pak přišla samostatná akce šedesátníka Pepy Kupilíka, který několikrát zamíchal s pukem a následně skóroval. Daroval tak mužstvu ke svým narozeninám ještě vítězný gól. To bude drahé!

HC Kanice – Ice Barons 2:1 (0:0; 2:0; 0:1)
První třetina se odehrála ve vyrovnaném tempu se šancemi na obou stranách. Druhou třetinu domácí zahájili aktivněji a hned v úvodu vstřelili obě branky. Dále se hrálo spíše na polovině hostů, ale šance domácí nedokázali proměnit.Ve třetí části se přes nekoncentrovanou obranu prosadil Pirkenssen, který vstřelil jediný gól hostů. Zvláštní poděkování patří také fanouškům HC Kanice, kteří i přes početní výhodu fanoušků soupeřů dokázali podpořit domácí tým. Výsledkem utkání byla výhra pro domácí tým se skóre 2:1.

HC Trhanov – HC HP Sršni 0:6 (0:2; 0:4; 0:0)
Domácí nezachytili úvod zápasu a po pěti minutách prohrávali již o dvě branky a tak také skončila první třetina. Do druhé třetiny vstoupili Trhanovští ještě hůře a gólů v jejich síti hrozivě přibývalo. Sršni byli lepší a zaslouženě vedli po dvou třetinách o šest gólů. Snad jen v poslední části se domácí vzpamatovali, ale brankáře soupeře se jim překonat nepodařilo.

Rakon „B“ – AHC Devils 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)
Domácí tým měl opět problémy se sestavou, přesto se snažil alespoň o částečnou reputaci z předchozího kola. Od úvodu zápasu se hrál rychlý kombinační hokej se šancemi na obou stranách. Skóre se měnilo až ve druhé třetině, když Váchal prostřelil domácího brankáře 0:1. Domácí dokázali odpovědět ve 29. min., kdy po pravém křídle pronikl Černý, jehož střelu gólman Devils pouze vyrazil, avšak na dorážku R. Pivoňky již nestačil. Při této brance hosté avizovali, že byla posunuta branka, ale rozhodčí jednoznačně potvrdili, že k posunutí branky došlo až poté, kdy už byl puk v síti – 1:1. Hosté znervózněli a hra se místy začala přiostřovat. V závěru zápasu, když už to vypadalo na remízu a žádný z týmů nechtěl zbytečně riskovat, přišel neočekávaný moment, který rozhodl utkání. Ve 44. min. hosté vyhazovali puk ze středního pásma a domácí brankář chtěl puk rozehrát, ten mu však sjel z hokejky a ocitl se před zcela osamoceným R. Kulhánkem, pro kterého nebyl problém dopravit kotouč do prázdné branky – 1:2.

AHC Panthers – HC Pirates 0:3 (0:0; 0:1; 0:2)
Panteři opět prohráli a i nadále zůstávají se ziskem pouhých tří bodů na posledním místě tabulky DNHL. Úvodní třetina se odehrála v rychlém tempu s šancemi na obou stranách, ale dobře chytající gólmani nepustili za svá záda žádnou z mnoha střel a tak stav po skončení třetiny byl bezbrankový.
V prostřední části získávali herní převahu dobrou kombinační hrou hostující Piráti, což korunovali vstřelením vedoucí branky do sítě domácího týmu. Za tohoto stavu odcházely oba týmy do šaten nabrat síly na rozhodující část utkání. Na začátku třetího dějství domácí přečkali bez újmy několik oslabení a pak přišly klíčové momenty zápasu, kdy hosté udeřili po velmi vydařené kombinační akci a odskočili domácím na rozdíl dvou branek.
V samotném závěru utkání pojistili Piráti zisk plného počtu bodů, když lehce prostřelili gólmana Panteráků, který si vybral ,,slabší chvilku“ ale přesto byl jednoznačně nejlepším hráčem domácího týmu a jen díky jeho výkonu byl stav po závěrečném hvizdu rozhodčích – 0:3.

HC Nýřany – HC Poběžovice 5:4 (2:1; 1:1; 2:2)
Hokejisté z Nýřan se hlavně po povedené první třetině, kterou vyhráli 2:1, bodově dotáhli na HC Trhanov. Za Poběžovické se dvakrát trefil Pekár a stejný počet brankových zásahů si také mohl připsat Míšek.

12. AHC Panthers ⋌17 1 0 16 28:93  3

Nejlepší střelci: 1. Petr Beroušek HC Trhanov 27, 2. Martin Cingroš HC HP Sršni 16,
3. Lukáš Míšek HC Poběžovice 14, 4. – 6. Roman Kulhánek (AHC Devils), Michal Hana HC HP Sršni, Lukáš Kanický AHC Devils 13, 7. Petr Vintr AHC Panters 12, 8 – 9. Tibor Lenárd HC SKP, Milan Skorka Old Boys 11

Nejproduktivnější hráč: 1. Beroušek HC Trhanov (27 + 7) 34, 2. Kulhánek AHC Devils (13 + 9) 22, 3 – 5. Hana HC Sršni (13 + 8) 21, Cingroš HC HP Sršni (16 + 5) 21, 6. Havlík HC Pirates (10 + 9) 19, 7. Lenárd HC SKP (11 + 7) 18, 8 – 9. Kobzík Old Boys (10 + 7) 17, Kanický AHC Devils (13 + 4) 17.

Příští kolo So 11. 02.: AHC Panters – HC Nýřany 10:00 – 11:45), HC SKP – HC HP Sršni (14:00 – 15:45), Ice Barons – Old Boys (16:00 – 17:45), HC Pirates – HC Poběžovice (18:00 – 19:45). Ne 12. 02.: HC Trhanov – HC Rakon B (15:45 – 17:30), AHC Devils – HC Kanice (17:45 – 19:30).