omažlická NHL dospěla do finále. Podle očekávání se v něm o mistrovský titul utkají vítězové základní části letošního ročníku soutěže AHC Devils. Soupeřem jim bude tým Old Lucky Boys s nejvyšším věkovým průměrem hráčů v celé DNHL. ´Veteráni´ jsou bez ohledů na výsledek finálové série s Devils rozhodně největším překvapením celého play – off, když si po drsňácích z Trhanova ve čtvrtfinále poradili i s favorizovaným, leč v semifinále ´vyhořelým´ SKP Domažlice.

HC HP Sršni - AHC Devils 1:2 (0:1,0:1,1:0)
První souboj o finále play – off DNHL Sršňům nevyšel a s Devils prohráli překvapivě vysoko 2:10. Odveta nabídla kvalitní a bojovný hokej. Od začátku se hrálo ve velmi rychlém tempu. První branka přišla v čase 10:01, kdy po přihrávce ´ďábla´ Kulhánka vstřelil úvodní branku zápasu Kohel – 0:1. Sršni se snažili vyrovnat, ale v první třetině se jim to nezdařilo. Druhá třetina byla opět velmi vyrovnaná, hrálo se nahoru dolů, oba týmy se dostávaly do šancí, ale branka padla až v čase 28:11. Autorem byl nečekaný kanonýr play – off Roman Tochor, jemuž asistoval Uhlíř – 0:2. Hned v úvodu třetí třetiny Sršni poprvé a také naposledy zaštípali. Úspěšně zakončený samostatný nájezd kapitána žlutočerných Michala Hany v čase 31:35 vlil do domácích naději – 1:2. Sršni měli několik vyložených šancí, ale chybělo štěstí v zakončení a vyrovnat se jim nepodařilo.

Old Boys - HC SKP Domažlice 5:0 (1:0,2:0,2:0)
První semifinálový duel mezi Old Boys a SKP rozhodl výborný výkon gólmana Tesaře v brance ´veteránů´ při rozhodujících samostatných nájezdech. Také v odvetě měl čerstvý důchodce lví podíl na výhře ´dědků´. I když konečné skóre odvety 5:0 vypadá jednoznačně, na ledě to tak nevypadalo. SKP bylo od začátku aktivnější, jenže Tesař byl nepřekonatelný, neprůstřelnost udržel i při samostatném nájezdu SKP. Jeho protějšek inkasoval v první třetině jednou a ve druhé části zápasu dorazil opozdilec Janouš, který dodal hře ´veteránů´ systém a klid a navíc brzy vstřelil branku – 0:2. Hosté měli několik vyložených šancí, ale dostat puk za Tesařova záda nebo i do prázdné branky nedokázali. Naopak Skorka zvýšil vedení Old Boys na 3:0.
Očekávaný nápor SKP na začátku třetí třetiny nebyl tak velký, ´veteráni´ se brzy oklepali a v pohodě dotáhli zápas do konce, když Janouš a Nový zvýšili na konečných 5:0.

Finále 1. zápas So 12. 3.: AHC Devils - Old Boys Domažlice (16:00). O 3. místo 1. zápas 12. 3.: HC SKP Domažlice - HC HP Sršni Domažlice (18:15).