Ice Barons - HC Trhanov 4:6 (1:3, 1:2, 2:1)
Baronům odveta s Trhanovem nevyšla, když je jako v prvním zápase opět porazil a o výsledku rozhodl Beroušek. Nastřílel tři branky a na několik nahrál. Začátek utkání byl pro domácí znovu smolný. První minuta, první ůtok a 0:1 pro hosty. Ve 4. minutě sice Kolbeck po samostatné akci vyrovnal, ale hosté góly Berouška a Kubouška v rozmezí několika vteřin zvýšili na 1:3. Na začátku druhé třetiny Bohuslav upravil na 1:4 a zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto. V této fázi utkání se nic podstatného nedělo a spíše to vypadalo na povinné dohrání. Jenže ve 22. minutě se Fronk opřel od modré čáry do puku, a ten nečekaně skončil za zády Málka, který se musel nudit při pohledu na neurovnanou hru obou týmů. Ještě před pauzou opět skóroval Beroušek na 2:5 a završil svůj hattrick. Po přestávce Baroni přidali na pohybu a hra se jim začala dařit. Kanonýr Wutz konečně protrhl smůlu a snížil na 3:5. O dvě minuty později po souhře v útočném pásmu zakončil Wenzel na 4:5 a rázem bylo o co hrát. Jenže se opět potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš. Baroni při třech tutovkách neskórovali, naopak Beneš téměř z ničeho upravil těsně před koncem na 4:6 pro ´dřevorubce´.

HC HP Sršni - SKP Domažlice 6:8 (3:1; 1:2; 2:5)
První třetina byla jednoznačnou záležitostí domácích, kteří první dějství vyhráli 3:1. Všechny góly za Sršně vstřelil Martin Cingroš. Hosté dali dali v čase 14:09 jediný gól, a tým byl zaskočen výkonem Sršňů, ale i tím, jak hráči SKP tuto třetinu (ne)sehráli. Ve druhé části zápasu SKP přidal na výkonu, v čase 17:16 padl gól do svatyně Sršňů a tým policie nakonec tuto třetinu vyhrál 2:1, i když s pomocí vlastní branky domácích, kdy se kotouč odrazil od bruslí obránce Bacíka a proletěl mezi betony překvapeného Schröpfera. Domácí dali v této třetině jeden gól – autorem byl kapitán Michal Hana. Hned v úvodu třetí třetiny se znovu trefil Cingroš a nic nenasvědčovalo tomu, že by utkání mohlo dopadnout jinak, než vítězstvím žlutočerných. Sršni jakoby nemohli uvěřit, že mohou porazit nejvyhranější klub ligy a přestali se koncentrovat. Na to hosté odpověděli důrazně třemi góly v krátké době za sebou. Sršni si znovu skórovali, ale SKP dalšími góly dokonalo dílo zkázy a Sršni po korektně odehraném zápase nakonec prohráli 6:8. Branky: 4 x Martin Cingroš, 2 x Michal Hana – Zbyněk Krásnický, Roman Kaufner, Tomáš Vondrovic, Petr Váchal, Tibor Lenárd, 3 x Václav Benda.

Rakon B - HC Poběžovice 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Trápení Rakonu B v novém roce pokračuje! Tentokrát jej o body oloupili Poběžovičtí, kteří předvedli velmi dobrou defenzivní hru podtrženou výborným výkonem gólmana. I když se utkání odehrálo většinou v obranné třetině hostí, Rakon nedokázal přehrát obranu Poběžovic a ve druhé třetině po sólovém úniku Klímy inkasoval branku, která byla nakonec vítězná! V závěru nepomohla domácím ani hra bez brankáře.

HC Panthers – AHC Devils 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Stodští Panteři opět nepřesvědčili a s vedoucím týmem tabulky zaslouženě prohráli. Hosté třemi rychlými brankami srazili Pantery už v průběhu první třetiny a ti už v dalších minutách nedokázali s průběhem utkání nic udělat a účast v play - off je tak pro ně asi jen utopie. Hrálo se oboustranně korektně, k čemuž přispěl dobrý výkon rozhodčích. Branky hosté: Bor 2 x, Malzer J., Malzer M.,Váchal.

Old Boys - HC Nýřany 1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Pěkné a fair play utkání od obou mužstev, velmi rychle se přelévající hra ze strany na stranu. Tak lze stručně charakterizovat zápas, v němž šly do vedení Nýřany po Zahradníkově gólu. ´Dědkům´ se podařilo vyrovnat Skorkou v 6. minutě. Old Boys měli opticky navrch, ale hosté paradoxně častěji ohrožovali brankáře Tesaře. Také se jim podařilo ve druhé třetině odskočit o gól. První gól ze tří, které v tomto zápase vstřelil, dal nýřanský Janouš. Po přestávce veteráni zatlačili soupeře do obrany, ale góly střílel i po chybách rozhodčích jen soupeř. Janouš dovršil svůj hattrick a gólem jej doplnil ještě Podaný. Kaňkou na pěkném utkání byl pouze výkon nejstaršího z domažlických rozhodčích, kterému museli sami hráči upřesňovat pravidla ledního hokeje, čímž se obě mužstva neskrývaně bavila.

10. Ice Barons ⋌14 1 2 11 30:64  5

Rozpis 15. kolo So 15. 1.: Trhanov – Sršni (18:30 - 20:15), Poběžovice – AHC Devils (20:30 - 22:15). Ne 16. 1.: Nýřany – Ice Barons (16:00 - 17:45), SKP Domažlice – Rakon B (18:00 - 19:45). Út 18.1.: Old Boys Domažlice – Panthers Stod (20:15 - 22:00).