Na starosti je neměl nikdo jiný než bývalý vynikající hráč a hokejový reprezentant David Volek (na malém snímku) společně s hlavním iniciátorem Vítkem Chalupou (mimo jiné rodákem z Horšovského Týna) a pány Arnoštem, Hamarou, Totterem a Chlapíkem. Na soustředění rovněž zavítal gólman Pöperle, který se vrátil z Plzně do pražské Sparty. O kondiční přípravu mimo led se postarala Pavla Radová, rektorka bosu, což je oblíbený systém cvičení pro zpevnění svalů.

„Otcem myšlenky celé této akce je můj kamarád a rodinný přítel Vítek Chalupa. Jedná se o výuku ledního hokeje a já jsem rád, že mohu být u toho. Navíc oba zde máme syny. Cílem je, aby se kluci zdokonalili, a to jak v technice, tak i fyzické kondici. Staráme se o kluky ročníků 93-94 a 95 až 2000. Během výuky jsme trénovali na ledě, přípravu mimo něj jsme vzhledem k velkému horku absolvovali v domažlické sportovní hale. O ni se postarala Pavla Radová a nutno říct, že klukům dala řádně zabrat. Moc jí touto cestou děkujeme,“ prozradil David Volek, současný trenér hokejistů pražské Sparty a zároveň vysekl poklonu nejen personálu restaurace Kolumbus: „Už jsem leccos projezdil, zažil, ale zde je to paráda. Jídlo mají exceletní, o přístupu nemluvě. Je opravdu super. Díky patří i vedoucím zimního stadionu a sportovní haly, kteří nám vyšli maximálně vstříc. Určitě rádi zase přijedeme.“

A jaké jsou další plány bývalého vynikajícího českého útočníka? „Šestadvacátého července máme s hráči sraz a začíná pilná příprava na novou sezonu. Co se týče cílů, budu spokojený, když se přání skloubí s realitou,“ dodává Volek.