Hned v úvodu utkání se před brankou hostů dostal k dorážce nejlepší střelec soutěže Faschingbauer, ale na Rückla nevyzrál. Na druhé straně mohl potrestat domácí za chybu při střídání Kubeš, ale také Novák svoje spoluhráče podržel. Po pěti minutách hry se na branku Domažlic řítil Čuban, Jabůrek musel zatáhnout za záchrannou brzdu a Klatovští dostali výhodu přesilové hry. V té sice gól vstřelit nedokázali, ale v náporu setrvali i po vypršení trestu. Osm minut před koncem úvodní třetiny byla snaha hostů korunována vedoucím gólem, když Čuban vybídl donedávna ještě hráče plzeňské juniorky Rajala a ten překonal Nováka – 0:1. Domácí ve snaze vymazat manko zabrali, soupeře s hráči se zkušenostmi z vyšší soutěže zatlačili, ale šance Fasching-bauera ani Polaty kýžené vyrovnání nepřinesly. Na samý závěr úvodní dvacetiminutovky se po krátkém vydechnutí vrátila na led první lajna Domažlic a Faschingbauer po přihrávce V. Polívky srovnal – 1:1.

I ve druhé třetině se hrálo nahoru dolů s šancemi na obou stranách. Skóre se však měnilo až po půlhodině, kdy se hostům podařilo rozebrat obranu soupeře a Hochman je poslal znovu do vedení – 1:2. ´Vlčákům´ tentokrát na vyrovnání stačily pouhé dvě minuty, když se při přesilovce parádní individuální akcí blýskl Baxa – 2:2. Vzápětí mohl dokonat obrat Horejš, ale šanci neproměnil. Na druhé straně neuspěl Hochman, ale při další šanci už Klatovy slavily. Kuželík poslal do úniku Vondrysku a zkušený mazák nedal domažlickému brankáři šanci – 2:3. Rovněž na třetí gól soupeře dokázali Chodové odpovědět. Dvě minuty před přestávkou po akci Horejše s Fasching-bauerem vyrovnal Václav Polívka – 3:3. Třetina se dohrávala ve vysokém tempu, kdy více šancí měli domácí, ale výtečný Rückl tentokrát pochytal vše včetně tutovky Faschingbauera v závěru.

Třetí třetina začala snahou Domažlic o vyrovnání, zatímco hosté zkušeně šetřili síly, soustředili se na defenzivu, ze které vyráželi do brejků. Po pěti minutách hry domácí chybovali při střídání a dvěma minutami pykali za příliš mnoho hráčů na ledě. Nabídnutou přesilovku hosté za pouhých 11 vteřin využili, když Rajalovu ránu tečoval Čuban – 3:4. Těsné vedení hostů poté ještě mohli pojistit Čuban a Vizinger, ale prvně jmenovaný mířil do tyče, a druhý netrefil odkrytou bránu. Závěr byl ve znamení urputné snahy domácích, ale počtvrté v utkání už vyrovnat nedokázali a to ani v závěrečné power play. Naopak ještě mohli inkasovat, ale Pitel trefil z úhlu brankovou konstrukci.

Klatovanům tak vyšla odplata za podzimní debakl, kdy s Domažlicemi prohráli vysoko 1:7.

HC Domažlice A - HC Klatovy B 3:4

po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1. Branky: 20. Faschingbauer, 34. Baxa, 38. V. Polívka – 12. Rajal, 32. Hochman, 36. Vondryska, 46. Čuban. Vyloučení: 5:4. Diváci: 180.

Domažlice: Novák – O. Polívka, Muchka, Blumentrit, Prachař, Polata, Sequens, Kučera, Baxa, Jabůrek, Faschingbauer, Horejš, Kulhánek, V. Polívka, Kubík. Trenér: Ladislav Horejš.

Klatovy: Rückl – Juráň, Plánička, Rajal, Bouček, Kuželík, Vizinger, Vondryska, Čuban, Pitel, Kubeš, Hochman. Vedoucí mužstva: Václav Nauš.