Hokejisté Dílů přišli o výhru s Jiskrou

Domažlice – Los 13. kola Krajské soutěže mužů skupiny D postavil hokejistům HC Sokol Díly do cesty Jiskru Bezdružice. ´Kohoutům´ se na Chodsku nedařilo a odvezli si porážku 7:3.

19.1.2015

Ilustrační snímek ze zápasu hokejistů HC Sokol Díly.Foto: Deník/ Václav Tauer

Protože ale za Díly nastoupil na registrační průkaz Tomáše Kliky hráč, jehož podoba nebyla dle sudích zřejmá s fotografií na průkazu, jiný doklad totožnosti nepředložil a neznal datum narození, měl zápas kvůli podezření na neoprávněný start dohru. Sportovně-technická komise nakonec výsledek zkontumovala ve prospěch Bezdružic. O dalším trestu bude jednat disciplinárka.

HC Díly – Jiskra Bezdružice 7:3 (1:1, 5:0, 1:2)
Hosté vstoupili do utkání lépe. Po minutě hry se prosadil po přihrávce Petřiny hrající trenér Seknička a poslal Jiskru do vedení. Domácí odpověděli bleskově, po příhře Stupky vyrovnal Smutný – 1:1. K vidění byly i další příležitosti, ovšem další branka už do konce třetiny nepadla.

V prostřední části hry se začala projevovat bruslařská převaha domácích. Ti začali Bezdružicím zle zatápět a góly padaly jen za záda gólmana hostů Reisse. Prosadili se dvakrát Brejcha, Smutný, Kouřík a Budweiser.

Ve 32. minutě třetí třetiny završil Smutný hattrick a zvýšil na 7:1. Poté Díly pod vlivem dostatečného náskoku zvolnily, čehož ´kohouti´ využili ke korekci skóre góly Bottchera a Dalimana.

HC Sokol Díly: Hořký – Kouřík, Reiniger, Smutný, Matějka, Budweiser, Jandík, Stupka, Klika, Brejcha.
Jiskra Bezdružice: Reiss – Horna, Semerád, Vacata, Hlaváč, Daliman, Bottcher, Petřina, Marek Kalista, Janota, Seknička. ⋌(fh, tau)

19.1.2015

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

V Domažlicích začaly taneční pro dospělé.

Začaly taneční kurzy pro dospělé

Chtěla spáchat sebevraždu. Po ženě pátrali strážníci, policisté, psi i vrtulník

Domažlicko – Dramatickou pátrací akci mají za sebou policisté a strážníci.

Sezonní linka svezla na Čerchov skoro čtyři tisíce lidí

Čerchov – Symbolické rozloučení s letošní sezonou připravil provozovatel letní sezonní linky, která spojuje Domažlice a okolní obce včetně těch příhraničních v Bavorsku s vrcholem Čerchova.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.