Sršni turnaj pojali jako zahájení letní přípravy na nadcházející sezonu Domažlické NHL, ale s ohledem na stav svého kádru požádali o výpomoc i ostatní kluby, které hrají DNHL, a tak se vlastně jednalo i o jakousi „repre" Domažlické neregistrované hokejové ligy. V dresu Sršňů se mimo vlastní hráče jako Wirt, Dubský, Liška, Svatoš, Milisderfer, Kouřík a Minařík objevili David Bor a Radek Uhlíř (AHC Devils), bratři Kaufnerové, Otto Řezníček, M. Frček (HC Pirates), Ondřej Lincmajer (HC Poběžovice), Jiří Pejsar (HC SKP Domažlice) a další. Jako gólmani se představili Michal Pustina (HC Kanice) a Sršeň Václav ´Kaša´ Schröpfer.

Hokejisté z Domažlicka se postupně utkali s domácím klubem LHK Plzeň a s týmem z německého Stuttgartu HC Eisschlampen. Oba páteční zápasy skončily vítězstvím Sršňů, ke kterým velkou měrou přispěly uvedené posily. V sobotu se střetli ´žlutočerní´ borci s celky ze Slovenska, a to s klubem HC Pink Panters Piešťany a Monsters Bratislava, které ovšem nedokázali porazit, a nakonec obsadili pěknou bronzovou příčku.

Všichni zúčastnění si přivezli spoustu sportovních zážitků, navázali nová přátelství a hlavně se ukázalo, že je nasnadě uvažovat o vytvoření turnajového týmu Hvězdy DNHL, jehož součástí budou hráči nejen z klubu HC HP Sršni Domažlice, ale i spousta jejich dobrých kamarádů hokejistů z ostatních klubů amatérské ligy. (dsv)