Nakonec se umístili na předposlední příčce před klubem bývalých vojenských pilotů LHK Plzeň. Na celém turnaji se odehrálo 21 zápasů, systémem každý s každým, a Sršni dokázali vyhrát pouze jediné utkání s už zmiňovaným klubem LHK Plzeň. V celém turnaji padlo dohromady 214 branek, čtrnácti brankami k tomu přispěli hokejisté z Chodska. Jednoznačně nejvýraznějšími hráči domažlického klubu byli Jiří Dubský se čtyřmi brankami a dvěma asistencemi, druhým výrazným hráčem Sršňů byl útočník Aleš Wirt.

Branku ´žlutočerných´ hájili Václav Schröpfer a Patrik Červíček patřící do týmu SKP Domažlice. Další kmenový gólman Sršňů Jan Sokol doma v té době odehrál zápas play – off DNHL právě proti SKP. Pro gólmany byl turnaj prověrkou jejich dovedností, museli čelit drtivému tlaku soupeřů, ale v rámci možností plnili misi velmi dobře.

Zajímavostí bylo například to, že za klub HC Lake Boys Bratislava nastoupil i všem sportovním fandům velmi dobře známý tenista a také šikovný hokejista Miloš Mečíř, který ve vzájemném zápasu vstřelil Sršňům také jednu branku z celkových sedmi, které od tohoto soupeře obdrželi. Hezkou vzpomínkou pro domažlické borce bude také zkušenost s „ruskou hokejovou školou", kterou zastupovali na turnaji Moskevští lvi, celek plný bývalých hokejistů KHL a lidí napojených na ruský hokej. V tomto duelu Sršni inkasovali šest gólů a vstřelili jeden. Tento jeden gól se zrodil díky spolupráci jmenovaného dua Dubský a Wirt. Celý zápas byl ale hrán ve velmi korektním duchu.

V Piešťanech panovala přátelská atmosféra, celá akce byla pořádajícím klubem perfektně zorganizována a byly navázány cenné kontakty, které Sršni rozhodně využijí. Došlo k mnoha vzájemným pozváním na turnaje a přátelské zápasy. S některými se Domažličané setkají už v červnu na turnaji v Třemošné, který pořádá HC LHK Plzeň.

Sršni tak na Slovensku reprezentovali čestně domažlický hokej, přivezli si řadu hezkých vzpomínek, zkušeností, ale i trofej za šesté místo. Pohár bude vystaven spolu s ostatními trofejemi na zimním stadionu v Domažlicích. HC HP Sršni děkuje i městu Domažlice, které klub podpořilo grantem na reprezentaci města. Daniel Svatoš, předseda HC HP Sršni Domažlice o. s.