V Písku byli hráči Domažlic od úvodního buly aktivnější, rychle se ujali vedení a diktovali tempo hry. Jen díky výkonu gólmana Písku se skóre zastavilo na stavu 12:7, které mohlo být po mnoha šancích ještě vyšší. Góly Domažlic vstřelili Hruška 3, Holomoj 4, Červený 3 a Toupal 2.

HC Domažlice: Sloup – Kaufner, Kobes, Štarman, Wendl, Wolf, Šmerda – Červený, Hůrka, Hruška, Holomoj, Jelínek, Kazda, Varta, Toupal, Weber. Trenéři: Hůrka, Sloup, Kupčík as. Kazda.

V neděli 21. září si tým mladších žáků HC Domažlice poradil v domácím prostředí Karpem arény s HC Jindřichův Hradec. Po opatrném začátku byli hosté aktivnější a po chybě obrany šli do vedení – 0:1. Tento stav vydržel po šancích na obou stranách až do druhé třetiny, kdy se hra vyrovnala. Hosté v oslabení zvýšili na 0:2, ale domažličtí dokázali rychle odpovědět a snížit na 1:2. Po dvou třetinách bylo skóre 2:3 pro Hradec. Po přestávce vlétli domácí do zápasu s odhodláním zápas otočit a po krásné kombinační akci vyrovnali na 3:3. Poté nepustili soupeře prakticky do žádných velkých šancí a zápas se jim podařilo otočit na konečných 6:4. Góly vstřelili Holomoj, Hruška 2, Hůrka, Jelínek a Červený.

Třetí výhrou v sezoně se tým svěřenců Jardy Hůrky, Petra Sloupa, Josefa Kazdy a Milana Kupčíka bez ztráty bodu zařadil na třetí místo tabulky.

HC Domažlice: Sloup – Kaufner, Štarman, Šmerda, Kobes,Wendl, Wolf – Červený, Hůrka, Hruška, Holomoj, Jelínek, Kazda, Varta, Toupal, Haas.

Další mistrovské utkání na domácím ledě odehraje tým mladších žáků HC Domažlice dnes, v sobotu 4. října od 10.00 hodin, kdy vyzve Motor České Budějovice. Tímto jsou fanoušci a příznivci ledního hokeje zváni na tribunu domažlické Karpem arény. Další zajímavosti a aktuality jsou k vidění na webu www.hc.domazlice.cz. ⋌(zto)