HC Staňkov – Čechie Příkosice 2:1(0:0, 1:0, 1:1)
Začalo se svižně, hra byla vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranách. Postupem času se začali více prosazovat domácí, kteří po jednom útoku nastřelili horní tyč branky Čechie. Protože ale byli brankáři obou týmů pozorní, skóre se v první třetině neměnilo.
Na začátku druhé třetiny Staňkov polevil, čehož se Příkosice snažily využít a vyvinuly na soupeře velký tlak. Gólman Jaroslav Baar však odolával. Výpadek naštěstí netrval dlouho.

Staňkov zabral a několikrát na delší dobu uzamkl hosty v jejich obranném pásmu. Při jedné z přesilovek vybídl Ladislav Kabourek přihrávkou zpoza brány ke střele Vojtěcha Němce na modré čáře, ale tvrdá střela příklepem pouze vyprášila lapačku brankáře. Odměnou za aktivní hru domácích byla vedoucí branka po střele obránce Marka Přibyla pod víko po přiťuknutí od Petra Hoffmana – 1:0. V závěru třetiny atakoval obránce Jiří Liebl před bránou v samostatném úniku útočníka hostů a rozhodčí nařídil trestné střílení, s kterým si Baar poradil.

Ve třetí třetině se obraz hry změnil pouze v tom, že se hosté snažili o brejky. Staňkov se stále tlačil do útoku, z čehož pramenily fauly Příkosic. V přesilovkách domácí soupeři zatápěli. Ve čtvrté minutě se po závaru před brankou napodruhé dorážkou prosadil kapitán domácích Pavel Blacký a zvýšil vedení na 2:0.

Zdálo se, že si staňkovští dvougólový náskok v poklidu pohlídají, opak byl však pravdou. Hosté se dostali několikrát do samostatných úniků, všechny ovšem zlikvidoval vynikající Baar. Deset minut před koncem zmařil další z brejků Čechie, puk však zůstal ležet před ním. Dojíždějící obránce Petržík se snažil kotouč přisunout ke gólmanovi, aby hra byla přerušena, puk ale doklouzal až do brány – 2:1. Ve zbylých minutách se hosté snažili o vyrovnání, ale stav už se nezměnil. ⋌(vne)

HC Staňkov: Jaroslav Baar – Petr Němec, Petr Hoffman, Jiří Látal, Martin Kapitán, Tomáš Přibyl, Tomáš Nový, Pavel Blacký, Ladislav Kabourek, Libor Peteřík – Marek Přibyl, Vojtěch Němec, Jiří Liebl, Tomáš Petržík.