Dílští v nadstavbové části nejprve narazili na tabulkového souseda, nevyzpytatelný Panasonic. První duel v Plzni prohráli 2:4, když zaspali začátek a po čtvrt hodině prohrávali 0:4. I když se postupem času do zápasu dostali, víc než snížit na konečných 2:4 už nestačili, i proto, že Škultétyho šance v závěru gólem neskončila a střela Budweisera skončila pouze na tyči.

V odvetě, která se hrála v domažlické Karpem aréně, už dres týmu z vesničky pod Haltravou oblékl Jan Soupír, posila z Klatov.
Dílští v domácím prostředí začali podstatně lépe, než první duel. Hned v úvodu proměnili šance a ujali se vedení. Náskok 2:0 ve druhé třetině zvýšili na 4:0 a když i třetí třetinu vyhráli 2:1, zápas se za stavu 6:1 už jen dohrával, protože bylo jasné, že o postupujícím rozhodnou nájezdy.

V nich kraloval dílský gólman Vladimír Hořký, když zlikvidoval tři nájezdy soupeře. Jeho spoluhráči si ale o moc lépe nevedli. Škultéty trefil tyč branky Panasonicu, Soukup mířil nad. O postupu Dílů do semifinále tak rozhodla jediná trefa Soupíra, který si při nájezdu blafákem vychutnal gólmana Richarda.

Brankář Vladimír Hořký byl rovněž ústřední postavou úvodního semifinálového duelu, v němž jsou soupeřem Dílů vítězové základní části soutěže z Kralovic. První zápas se hrál v Domažlicích, a dílští borci výhodu známého prostředí dokonale využili.

V první třetině skvěle zafungovala spolupráce Škultétyho se Soupírem, kteří zařídili tři góly a vedení 3:1. To ve druhé třetině navýšil Sokol za asistence Jana Hořkého. Na gól dílského Rajšla v závěrečné části utkání sice hosté odpověděli Škvorem, to ale bylo ze strany favorita vše. Konečnou podobu výsledku 6:2 dal Brejcha po přihrávce Budweisera. Odveta se hraje v pátek 20. března od 18:15 hodin v Kooperativa aréně v Plzni.