Domažlice na turnaji reprezentovali útočníci Maxmilián De Sousa, Štěpán Říha, Vojtěch Holomoj, obránci Lukáš Herlík, František Mašek a brankář Zbyněk Varga. Tým vedli jako hlavní trenér Jiří Kraus z HC Berounští medvědi, kondičního trenéra dělal domažlický Tibor Varga, vedoucím týmu byl Martin Hamšík a asistentem Jiří Pavlásek z Domažlic.

Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které se střetly ve dvou skupinách. Z každé skupiny postoupily první dva, které se pak utkaly křížem o postup do finále. Vítězové hráli o první místo, poražení o třetí místo a ostatní o celkové umístění. Hrálo se na 3 x 15 minut.
Sdružený tým HC Západní Čechy obsadil v konečném pořadí pěkné druhé místo, když pouze ve finále podlehl 2:3 HC Krkonoše, což byl výběr severních Čech.

Turnaj byl dobře organizován a program obsahoval i řadu soubojů mimo led, kde se hráči utkali v disciplínách jako plavecká štafeta na 50 m, vybíjená, rychlostní štafeta trojic brankář – obránce – útočník, přesnost střelby či obratnostní dráha. Domažlickým se dařilo i v těchto disciplínách.

Pro hráče i trenéry to byla možnost porovnat své výkony s těmi nejlepšími v jejich věkové kategorii. Hrál se rychlejší a důraznější hokej v porovnání s žákovskou ligou. Domažličtí hráči podali velmi kvalitní výkony. Byli u většiny vstřelených branek týmu, brankáři Z. Vargovi unikl titul nejlepšího brankáře turnaje jen o jednu branku.

„Šlo o náročný třídenní maraton. Vstávání v pět hodin, návrat na hotel po dvaadvacáté. Vše bylo náročné na organizaci, neustálá příprava na utkání, rozcvičování, porady, zápisy atd. Jsme rádi, že jsme si mohli vyzkoušet ´vyšší level´, a plánujeme účast na obdobných akcích v Německu a ve Francii," uvedl trenér Tibor Varga. 

Pořadí: 1. HC Krkonoše, 2. HC Západní Čechy 2002, 3. HC Královští lvi Hradec Králové, 4. HSC Jesenice (Slovinsko), 5. HC Žďár nad Sázavou, 6. HC Baník Sokolov, 7. HC Piráti Chomutov, 8. CZHS Team.