Tým má za sebou náročnou letní přípravu, po které se vrhl na přípravu na ledě. Devils během přestávky odehráli jeden přátelský zápas v plzeňské ČEZ Aréně a turnaj v Českých Budějovicích.

Vedení AHC Devils pracovalo naplno velmi intenzivně již od června na zajištění nové sezony. Jednání s partnery probíhá prakticky nepřetržitě a snad i v návaznosti na předchozí solidní výsledky a dobré jméno klubu, které je budováno v posledních letech, se nám ke stávajícím partnerům podaří získat i nové. Vždyť třikrát vyhrát základní část (počítám i s prvním ročníkem, kdy se nehrálo play – off) a jednou vyhrát play – off, to mluví za vše. Odměnou jim jsou nejen naše výsledky, ale i prezentace jejich firem na našich dvou webech a Facebooku. Partneři jsou dalším hráčem v poli, neboť v době krize je téměř v nadlidských silách zabezpečit dostatečný přísun finančních prostředků.

Dalšími hráči jste i vy, naši fanoušci. Že jste perfektní, jste dokázali obzvlášť v minulém play – off, kdy vaše podpora byla obrovská. Devils čeká 22 utkání základní části a jak všichni pevně věří, sezonu si prodlouží účastí v play – off. V tom loňském bylo vidět, že je to zcela nová soutěž, kde se musí sejít takřka vše, aby se tým stal mistrem.

Tímto bychom chtěli pozvat všechny příznivce ledního hokeje, fanoušky i partnery na naše zápasy, které odstartují 6. října a to od 20:15, kdy se Devils utkají s Ice Barons. Z předchozích utkání lze očekávat velmi rychlý, ale zároveň tvrdý hokej. ⋌Lukáš Knický

Domažlická NHL o víkendu začíná:

Domažlice - Už o tomto víkendu začíná úvodními zápasy na zimním stadionu v Domažlicích čtvrtý ročník Domažlické NHL. 
1. kolo So 06.10.: HC Kanice – HC Trhanov 14.15 – 16.00. Pirates Domažlice – AHC Panthers 16.15 – 18.00. Ice Barons – AHC Devils 20.15 – 22.00. Ne 07.10.: HC Nýřany – Rakon B 10.15 – 12.00. Old Boys Domažlice – HC SKP Domažlice 16.00 – 17.45. HC HP Sršni – HC Poběžovice 18.00 – 19.45.