play off

HC SKP – HC HP Sršni  5:2 (1:0; 1:1; 3:1) stav série 1:0
K utkání nastoupili Sršni pouze s osmi hráči, ale první velkou šanci si připsali právě oni, když brankáři SKP Kadlecovi pomohla tyč. Poté následovala série vyloučení hráčů SKP, kterou Sršni nedokázali využít. Naopak po rychlé souhře se v čase 6:41 trefil Lenárd ve vlastním oslabení. Ve druhé části hry se šance střídaly na obou stranách. V čase 20:53 se trefil Váchal – 2:0. V závěru třetiny dostali Sršni příležitost hrát dvouminutovou přesilovou hru pět na tři a početní výhodu v čase 26:01 využil Pojar, jenž se ocitl sám před Kadlecem. Do třetí třetiny nastoupili Sršni s odhodláním zvrátit nepříznivý stav. Z nenápadné akce se však trefil v čase 34:53 Kullač a odstartoval gólové hody SKP. Po minutě museli totiž domácí do oslabení a přesilovku v čase 36:13 využil střelou od modré Pavlík – 3:2. Za půl minuty už to bylo zase o dvě branky, když volný kotouč v brankovišti zasunul do branky Vondrovic a zvýšil na 4:2. V závěru utkání se už začala na hráčích Sršňů projevovat únava a konečnou podobu výsledku zařídil v čase 41:08 Andrle.

AHC Devils – Old Boys 5:3 (2:1; 2:1; 1:1) stav série 1:0
V tomto semifinále Chodovar play – off na sebe narazili loňští finalisté AHC Devils a Old Boys. Mužstva se dobře znají a vědí, co od druhého můžou očekávat. V tomto duchu se odehrál i celý zápas, bez zbytečných tvrdostí a faulů, i když se párkrát ´zajiskřilo´ před bránou Old Boys. Na první gól se nečekalo dlouho. Na první ránu Kohela gólman Old Boys stačil zareagovat, ale na dorážku Paulera už byl krátký – 1:0. Druhý gól uznali rozhodčí z Plzně po vzájemné domluvě a před klecí ´veteránů´ důsledný Knický se mohl radovat. Zkušený tým hostů ale zabral a Miller v polovině třetiny snížil – 1:2. Ve druhé minutě se opět jako první z gólu radovali Devils. Huml zavezl puk do třetiny Old Boys, kde bojoval s obránci a zpoza brány přihrál Knickému, který svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1. V osmé minutě hráli Devils první oslabení. Úspěšně se bránili a vyhodili puk ze třetiny. Za pukem vyrazil ďábelsky rychlý Bor, forčekingem znervozněl gólmana, který špatně rozehrál, Bor se dostal k puku a do prázdné brány zvýšil – 4:1. Poté ale opora Old Boys Janoušek snížil na 2:4. Ve třetí třetině se hosté snažili dát kontaktní gól, což se Janouškovi podařilo necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou. Poté Old Boys odvolali gólmana, ale to se jim vymstilo. K puku se dostal hráč Devils a k úniku na prázdnou bránu mu zabránil jen faul. Old Boys tak přišli o šanci k další hře bez gólmana a museli se bránit přesilovce Devils. Tu po šesti vteřinách využil Bohuslav bombou od modré a půl minuty před koncem bylo rozhodnuto o výhře AHC Devils 5:3.

play out
HC Nýřany – HC Trhanov 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
Branky: Janouš 2, Dominik, Kalián, Kaucký, Mrázek – Hlavsa, Kurek P., Kurek L., Strasser.

AHC Panthers – HC Poběžovice 2:10 (0:3; 1:6; 1:1)
Branky: Ticháček, Vintr – Pekár 4, Míšek 3, Klíma 2, Hromada.