HC SKP – Old Lucky Boys 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)
Oba týmy nastoupily v plné síle a dal se očekávat tuhý boj. To se však moc nenaplnilo. První třetina, v níž měli navrch Old Boys, byla opatrná a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Prvně se skóre měnilo v čase 13:39, kdy Janouš s Novým vyšachovali domácí obranu.

Druhá třetina se odehrávala ve vlažném tempu, kdy si ´veteráni´ hráli svůj ´hokejíček´ a SKP se tomuto přizpůsobilo, což znamenalo opět změnu skóre ve prospěch Old Boys. Jejich druhý gól v čase 18:19 zasunul do Červíčkovy brány, který se nestihl přemístit, Miller. SKP se vzpamatovali až při přesilovce v čase 23:51 po Kullačově dorážce.

Ve třetí třetině zvýšili domácí pohyb, začali aktivně napadat a v čase 32:04 vyrovnali. Gólman Old Boys vyjel z brány, k puku se dostal Lenárd, který minul prázdnou bránu, ale obránce Pejsar od modré nekompromisní střelou přes klubko hráčů rozvlnil síť – 2:2. Pět minut před koncem se SKP ubránili dvojnásobnému oslabení a po návratu hříšníků na led se utrhl obránce Krásnický, ujel domácím bekům a s ledovým klidem si vychutnal Tesaře – 3:2. Remízu v čase 44:08 zařídil při přesilovce Levička.

AHC Devils – HC HP Sršni  3:3 (1:2, 1:0, 1:1)
V nepopulárním boji o třetí místo se utkali poražení semifinalisté, domažličtí Devils a Sršni. Domácí poznamenaní velkou marodkou se i v devíti pustili do tří pětek Sršňů a od začátku dokazovali, že i za těchto okolností budou soupeři zatápět. Přesto po zaváhání obrany šli do vedení Sršni ve 3. minutě po akci Pavlíka. ´Ďáblům´ se povedlo rychle vyrovnat Paluchovou bombou z dálky. Tento stav ale nevydržel dlouho a Cingroš opět poslal Sršně do vedení.

Ve druhé třetině Kulhánek z nájezdu orazítkoval růžek soupeřovy brány. Nakonec vyrovnávací gól přece jen padl, když se při závaru před bránou Sršňů nejlépe orientoval Knický.

Třetí třetinu začali aktivněji Sršni, ale Devils postupně hru vyrovnali. K vidění byla řada šancí, ale oba gólmani Bejček i Schröpfer drželi své týmy. Necelých sedm minut před koncem odstoupil jeden hráč Devils a ti dohrávali v osmi. Sršni chtěli využít dalšího oslabení soupeře a dostat ho pod tlak herní i psychický, ale Devils podporováni svými fanoušky s bubnem se nevzdávali. Necelé dvě minuty před koncem šli Sršni po trefě Cingroše do vedení, ale o minutu později ´Ďáblové´ vsadili na power play a vteřinu před závěrečnou třetinou vyrovnal na 3:3 Pauler.

Program play - off DNHL:

Finále So 21. 04. 17.30 – 19.30
Old Boys – SKP Domažlice

O 3. místo So 21. 04. 19:45 – 21:45
HC HP Sršni – AHC Devils

Další program: 19:30 – vyhlášení individuálních statistik, vítěze základní části, předání pohárů a medailí. 21:45 – předání bronzových medailí.