HC SKP – HC HP Sršni 4:5 (0:0, 2:3, 2:2)
První třetina byla ve znamení vzájemného oťukávání a branka nepadla. Skóre zápasu otevřel až hostující Hana v čase 15:49 ostrou střelou z hranice kruhu. V čase 17:08 jej následoval Příbek, který po přihrávce od Dubského zvýšil vedení Sršňů na 0:2. Domácí odpověděli až v čase 20:12. ´Staré kolty´ Kullač s Lenárdem sice poslední dobou mlčí, ale ´mladá puška´ domácích T. Vondrovic se prosadil. Tím ale přestřelka druhé třetiny nekončila, neboť za dvaadvacet vteřin po faulu domácího Červeného proměnil trestné střílení Cingroš, a do šaten se tak šlo za stavu 2:3. Červený vše napravil ve třetí třetině, kdy se v čase 37:53 prosadil střelou od modré a vyrovnal – 3:3. To ale nebylo vše. V čase 40:56 těžil z přihrávky Holomoje Cingroš – 3:4, na druhé straně odpověděl za dvě minuty Podestát, který si žabkou přes beka troufl nachytat gólmana ´Kašu´ a opět srovnal. Nakonec slavila dravost mládí, když se z brankové čáry prosadil Dubský, nejlepší hráč utkání, a stanovil skóre na konečných 4:5 pro Sršně.

AHC Devils – HC Pirates 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
Devils šli do vedení už na konci první minuty zásluhou Váchala, jemuž přihrával Bor. Mírná převaha jim vynesla druhý gól v 5. minutě, když si Knický udělal jedenáctý zářez na své hokejce za vydatné asistence Kurka – 2:0. Tento stav vydržel do konce třetiny, i když šancí bylo dost na obou stranách. Ve druhé třetině Devils vstřelili zase rychlou branku a byl u toho opět Bor, který připravil gól Kurkovi. O minutu později zavezl Váchal puk do třetiny hostí, v rohu se zbavil obránce, přihrál P. Tauerovi do prostoru na vhazování a ten přes obránce prostřelil počtvrté gólmana Pirates, který měl zakrytý výhled. Potom přišly chvíle brankáře Devils Hrdličky, jehož jméno fanoušci po dobrých zákrocích vyvolávali nejčastěji. Nejdříve, když podržel svůj tým při dvojnásobném oslabení, kdy se Devils úspěšně bránili minutu a deset vteřin, a poté prakticky po zbytek druhé třetiny, kdy ´Piráti´ často ohrožovali jeho bránu. Třetí třetina začala za napjaté atmosféry, kdy se Piráti cítili poškození za neodpískaný údajný faul. Skóre se ale měnilo ve prospěch Devils, poté, co se trefil Bor, asistenci si připsal Hůrka. Gólů se dočkali i fanoušci ´Pirátů´. Nejdříve skóroval R. Kaufner po přihrávce L. Kaufnera a v úplném závěru snížil na konečných 5:2 Kalivoda, jemuž namazal Řezníček.

Rakon B – HC Kanice 2:11 (2:4, 0:4, 0:3)
Rakon chtěl proti kanickým ´orlům´ navázat na zlepšené výkony z posledních dvou vystoupení, to se ale nepovedlo a zápas týmů z dolní poloviny tabulky, v němž brusle nazula řada bývalých i současných fotbalistů kolovečského Slavoje, skončil nakonec debaklem rezervy domažlického týmu.
Hned po úvodním vhazování začal svižný hokej, do první šance se dral po průniku mezi obránci domácí Malý, který byl evidentně podražen, sudí však mlčeli. Na druhé straně skončily první dvě střely hostí na bránu za zády domácího gólmana Feita, který tentokrát nechal formu před zimákem. Z gólů se radovali M. Špirk a L. Herian. Domácí korigovali Malým a ´Lindrosem z Milaveč´ Němcem, když ale J. Herian a L. Špirk v poslední minutě první třetiny zvýšili vedení Kanic na 4:2, bylo po zápase. V průběhu druhé a třetí třetiny dávali branky už jen Kaničtí, kteří předváděli kombinační hokej plný pěkných přihrávek a v poklidu by vyhráli i bez tradičních výměn názorů mezi hráči a rozhodčími, jež provázely celé na vyloučení bohaté utkání. Feita překonali ještě jednou Jakub a Lukáš Herianovi, posledně jmenovaný nakonec zkomletoval hattrick. Dále se dvakrát prosadil Altman a skórovali i Adámek a Pták.

AHC Panthers – HC Trhanov 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Rychlé a bojovné utkání mezi ´panteráky´ ze Stodu a okolí a trhanovskými ´dřevo᠆rubci´ rozhodla efektivita v tomto utkání hostujících ´sekyr´ Beneše, Berouška a spol. Zato Panthers už ve druhém utkání po sobě nedokázali vstřelit ani gól a v polovině soutěže se usadili na nelichotivém posledním místě tabulky. Branky: 0 – Krčma 2, Malzer M., Linhart, Beroušek, Ryneš, Burcal, Beneš.

Další výsledky: Old Boys – HC Nýřany 1: 6 (0:1, 0:1,1:4 ) Branky: Kupčík – Janouš 3, Zámečník, Greif, Mrázek.

11. AHC Panthers ⋌9 1 0 8 16:67 3

Příště 11. kolo So 14.12.: Pirates – Nýřany (20.45 – 22.30). Ne 15.12.: HC HP Sršni – Ice Barons (11.15 – 13.00), SKP – Old Boys (16.00 – 17.45), Kanice – AHC Panthers (18.00 – 19.45), Rakon B – AHC Devils (20.00 – 21.45), volno – Trhanov.
Příště 12. kolo So 21.12.: AHC Panthers – Rakon B (15:45 – 17:30), Kanice – AHC Devils (17:45 – 19:30), Nýřany – SKP (19:45 – 21:30). Ne 22.12.: Pirates – Trhanov (17:45 – 19.30), Ice Barons – Old Boys (19:45 – 21:30), volno HC HP Sršni.

Ligový výbor
• Stop na 5 následujících utkání DNHL – hráč č. 21 Jaroslav Malý Rakon B – stop na 5 následujících utkání DNHL za udělení 10 minutového trestu za nesportovní chování, zároveň uděleného druhého 10 minutového trestu, tedy OK, za nadávky rozhodčímu a při odchodu do šatny udělen trest TH za nadávky a vyhrožování rozhodčímu fyzickým napadením.