CSKA Domažlice – AHC Vačice 8:7
Klatovští šli do vedení, ale pak se stále více začala dostávat do hry první formace domácích, kde na místo distancovaného Hájka našlo vedení CSKA náhradu v osobě Jakuba Kulhánka. ´Komanda´ se dostala až do vedení 5:3, o které díky nedůslednosti v obranné hře rychle přišla, a bylo to najednou 6:7 v její neprospěch. Pak vyhnal střelou zápěstím Kulhánek pavouky z horního růžku soupeřovy svatyně, ale smetánku "neslízl" nikdo jiný než multisportovec Hojda nemastnou střelou z mezikruží – 8:7.

Příštími soupeři bohatýrů budou Farmáři z Luženic, ve středu Old Boys a pak už hurá na 3. ročník Dotiko – cupu, který se koná v domažlické Karpem aréně v neděli 5. května od 10.00 do 19.00 hodin za účasti mužstev CSKA Domažlice, Piráti Domažlice, Farmáři Luženice, Fanklub HC Klatovy, HC Piraňa Chodov u Karlových Varů a bavorských Mad Hogs z Chamu. ⋌(maj)

CSKA: P. Brož – Bombala, Heinrich – Kreuz, Fišer – Pelnář – Paták, Kulhánek, Major – Jankovec, Malzer, Hojda – Kling, J. Brož, Gebhardt. Branky CSKA: Kulhánek 3, Paták 2, Bombala, Gebhardt, Hojda.