Novoroční pauzu v Chodské hokejové lize týmy y k dohrávkám. V těch HC Rakon Domažlice porazil 3:6 Nýrsko a Staňkovští porazili HC Sokol Kanice 6:4.

HC Tempo Staňkov - HC Sokol Kanice
6:4 (4:1, 2:1, 0:2)

Vstup do odvety duelu těchto soupeřů vyšel lépe Staňkovu. Nejprve v 5. min. vyslal Ota Martinec do úniku Tomáše Škardu, který přesnou střelou vymetl levý horní růžek kanické branky. V téže minutě přihrával Karel Tomášek před bránu, kde Pavel Reithar pohotově usměrnil puk opět za záda gólmana hostů. V 6. minutě Kanice sice po úniku snížily, ale hned v následující minutě potvrdil vedení domácích Karel Tomášek střelou mezi betony. Ke konci této třetiny ještě přidal Petr Hoffman čtvrtou branku Staňkova střelou, která doslova protrhla lapačku hostujícímu brankáři.

I ve druhé třetině se stále hrálo ve velmi vysokém tempu. Kanice snížily střelou, která změnila směr o domácího obránce, na 4:2. Staňkovští ale po několika nastřelených tyčkách dokázali odpovědět Petrem Hoffmanem, který dorazil střelu Jiřího Látala, a poté Karel Tomášek opět nachytal hostujícího gólmana svižnou střelou mezi betony.

Ve třetí třetině Staňkov, vědom si náskoku ve skóre, polevil v koncentraci a ke konci utkání povolil Kanicím dvakrát zkorigovat stav zápasu na konečných 6:4. Velmi pohledné utkání mělo opět pěknou diváckou kulisu, jak se na střetnutí těchto tradičních soupeřů sluší a patří.