V kategorii 2. tříd se hokejového klání zúčastnily domácí HC Domažlice, HC Meteor Třemošná a HC Stadion Cheb.

Mladí hokejisté Domažlic na ledové ploše předvedli skvělý výkon, když hned v prvním klání porazili HC Meteor Třemošná 4:3 (po třetinách 0:2, 2:1, 2:0). Branky za Domažlice dávali Souček 2, Varga a Kodim.

V druhém utkání domažlické ´Pumy´ doslova rozstřílely hokejisty HC Stadion Cheb. Domácí začali hned v úvodu náporem. Často se dostávali před hostující branku, chyběla však přesnost v zakončení. Svůj tlak zužitkovali až ve 13. min., kdy Souček pěknou přihrávkou našel najíždějícího Vargu a ten střelou z první zaskočil chebského gólmana 1:0. Další změna stavu nastala až ve druhé třetině, kdy na 2:0 zvýšil střelou Kodim. Domácí byli stále ve větším náporu a svou převahu dokázali i brankově vyjádřit. Na 3:0 zvýšil De Sousa střelou téměř z poloviny kluziště, když využil nepřehlednosti před brankou Chebu a zakrytého výhledu gólmana. Čtvrtou branku přidal Souček po přihrávce De Sousy. Na 5:0 zvýšil svým důrazem v brankovišti Souček. Na šestibrankový rozdíl upravil střelou k tyči Skrejval po pěkné zpětné přihrávce Říhy. Do poslední třetiny domácí nastoupili ve volném tempu a hosté toho využívali zejména k rychlým protiútokům. Domácí hráči často zaostávali a následně faulovali projíždějící hráče. Výsledkem tohoto výpadku byly tři nájezdy v rozmezí dvou a půl minuty, které zůstaly bez úspěchu díky dobrým zákrokům domažlického gólmana Sládka. Hosté se dočkali ve 44.min., kdy po faulu proměnili nájezd 6:1. Ve 45. min. se hráči Chebu dokázali prosadit ještě jednou, kdy tečovanou střelu dorazil do Sládkovy branky chebský hráč, který nezůstal pokrytý. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domažlického týmu, který si tak zajistil prvenství.

V kategorii prvních tříd se domažličtí nováčci umístili až na čtvrtém místě za Sokolovovem, Třemošnou a Chebem. Ale i to je pro hokejisty, kteří bruslí několik měsíců, velký úspěch.