HC Kanice – HC Tempo Staňkov
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Utkání mělo od začátku náboj, a celé se hrálo ve vysokém tempu. Již ve třetí minutě skončila první střela domácích na tyčce staňkovské branky. Oba soupeři vsadili tradičně na útočnou hru. Jako první se dokázali prosadit hosté, a to až ve 12. minutě, kdy zatáhl Tomáš Nový kotouč do rohu a nahrál před bránu volnému Josefovi Faloutovi, který i přes dva bránící hráče otevřel skóre zápasu.

Druhá třetina přinesla opět otevřený hokej, ale Staňkov byl před brankou soupeře stále nebezpečnější. Hned na úvod se dostal do úniku tandem hostujících útočníků. Josef Vavrica zaměstnal domácího obránce a Tomáš Nový přesnou střelou vymetl levý horní růžek kanické branky. V závěru prostření části hry pak Staňkov potvrdil vedení třetím gólem, když Tomáš Škarda s Josefem Vavricou vybojovali puk za bránou domácích a Tomáš Nový nasměroval puk do kanické branky.

Ve třetí třetině si Staňkov hlídal tříbrankový náskok, a až v poslední minutě dokázali Kanice šťastně skórovat po dvakrát tečované střele, která skončila za hostujícím gólmanem, a tak v pohledném utkání porazil Staňkov Kanice 3:1. Staňkov se tak vyhoupl do čela tabulky.