HC HOLÝŠOV

Třetí HC Holýšov sice jako vysoký favorit vedl nad posledním Městem Touškov 2:0 a 3:2, ale na vyrovnávací gól soupeře tři a půl minuty před koncem už nedokázal odpovědět. Utkání tak skončilo překvapivou remízou.

HC Holýšov – HC Město Touškov 3:3

Třetiny: 1:0, 1:2, 1:1. Branky: 14. Mašek (Míka, Kalina), 16. Mašek (Novák, Rybák), 32. Stránský (Míka) – 24. Touš (Pařízek), 28. Pařízek (Plevka), 42. Plevka (Pařízek, Jansa). Rozhodčí: Janík, Hacaperka. Vyloučení: 1:3. Využití přesilovek: 0:0. V oslabení: 0:1.

HC Holýšov: Ticha – Kalina, Stránský, Z. Šmíd, Novák, Jindřich, Bacík – Mašek, V. Šmíd, Mayer, Krsička, Plhák, Toman, Míka, Šulc, Rybák, Bruml, Špiller, Plecitý.

HC STAŇKOV

Stejným výsledkem 3:3 skončil duel devátého Staňkova s pátými Bezdružicemi.

TJ Jiskra Bezdružice – HC Staňkov 3:3

Třetiny: 1:1, 2:0, 0:2. Branky: 9. Kutnar (Janota), 21. Seknička (Klabačka), 30. Kocián (Hladík, Semerád) – 4. Krippner (Petržík), 40. Hoffman (Látal, Petržík), 45. Látal (Hoffman, Petržík). Rozhodčí: Korvas, Janík. Vyloučení: 1:4. Využití přesilovek: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC Staňkov: Altman – Muška, Kabourek, V. Němec, Špirk, Peteřík, M. Přibyl, Petržík – P. Němec, Hoffman, Nový, Kapitán, Blacký, T. Přibyl, Krippner, Vavřík, Falout, Látal, Tomášek.

TJ SOKOL DÍLY

Čtvrtý Sokol Díly utrpěl debakl od favorita soutěže HC KlausTimber Plzeň.

TJ Sokol Díly – KlausTimber Plzeň 1:7

Třetiny: 1:4, 0:1, 0:2. Branky: 15. Brejcha (Vlček) – 1. Vraný (Spáčil, Šlemenda), 1. Spáčil (Vraný), 3. Spáčil (Vraný, Šimsa), 6. Šimsa (Vraný, Leško), 25. Dvořák (Opava, Leško), 32. Opava (Rovenský), 35. Vraný (Leško. Rozhodčí: Turhobr, Mach. Vyloučení: 5:3. Využití přesilovek: 0:0. V oslabení: 0:0.

TJ Sokol Díly: Kisling – Š. Reiniger, Blažek – Soupír, Brejcha, Kouřík, Osvald, L. Reiniger, Liška, Vlček.

Ostatní výsledky 20. kola: Stříbro 06 – Vejprnice 1:3, Příkosice – Lipnice 3:4, Kaznějov – Chotíkov B 5:4.