AHC Devils - HC Trhanov
4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Skóre zápasu se otevřelo už 56. sekundě, kdy se trefili hosté. Devils stihli odpovědět během další minuty herního času a během následujících 10 sekund otočili skóre na 2:1. Druhá třetina se lépe povedla domácímu týmu, který zvýšil vedení na 4:1. Během třetí třetiny se již skóre neměnilo a trhanovský tým se častými vyloučeními připravil o možnost zdramatizovat utkání. ´Ďáblové´ tak mohli v klidu kontrolovat zápas až do konce a upevnit vedení v tabulce.

HC HP Sršni – Ice Barons
4:3 (2:2; 2:0; 0:1)

V čase 2:45 min. otevřel skóre zápasu za hosty Feiner, na což domácí tým vzápětí odpověděl gólem Petra Příbka. ´Ledoví baroni´ si po akci Michala Fronka opět zajistili vedení 2:1. To se nelíbilo hostům a netrvalo dlouho a Příbek opět dorovnal skóre. Ve druhé třetině se domácí ujali vedení gólem kapitána Michala Hány v čase 18:19 min. a dvě minuty nato vedení hattrickem pojistil Příbek. Hosté ale ve třetí třetině začali hrát velmi aktivně a tato taktika se jim také vyplatila, kdy v čase 32:46 skóroval s číslem 93 Eidenhardt – 4:3. Celý zápas byl ve znamení veliké bojovnosti hostů, což dokazuje i jejich časté vylučování, celkem obdrželi sedm trestů.

Panthers Stod - HC Nýřany
4:4 (1:3,1:1,2:0)

Utkání se odehrávalo ve svižném tempu, bez hrubých faulů na obou stranách. Domácí se již ve 12. sekundě ujali vedení, ale hosté dobrým výkonem zápas rychle otočili až na 1:4. Zdálo se, že utkání je již rozhodnuté, ale domácí tým zmobilizoval o přestávce mezi druhou a třetí třetinou síly a dokázal vyrovnat na konečných 4:4, když v posledních sekundách utkání dokonce mohl strhnout výhru na svoji stranu.

Old Lucky Boys Dom. - HC Poběžovice
2:4 (1:1,1:1,0:2)

Domažličtí veteráni v prvních dvou třetinách neustále dotahovali náskok soupeře, ačkoliv převaha byla na jejich straně. První gól zaznamenal Klíma za Poběžovice ve 4. minutě a veteráni vyrovnali o pět minut později Smolíkem. Situace se opakovala ve dvacáté minutě, kdy Klíma druhým gólem poslal hosty opět do vedení a ´veterán´ Škarda po samostatné akci vyrovnal –2:2. Ve třetí třetině se hrálo prakticky pouze před brankou Poběžovic, ovšem Old Boys nedokázali drtivý tlak využít, a po obrovských chybách beků inkasovali třetí gól z hokejky Hromady. Nevyužité šance týmu Old Boys potrestal ještě dalším gólem Poběžovický Klíma, který tak završil hattrick.