AHC Devils - HC Nýřany
8:2 (1:1, 2:0, 5:1)

Dohrávka 18. kola začala v rychlém tempu a hrál se hokej otevřený na obě strany po celou dobu zápasu. Skóre utkání otevřeli hosté v sedmé minutě. Domácí tým stihl ještě vyrovnat v deváté minutě první třetiny. Ve druhé třetině se střídaly šance na obou stranách a domácímu týmu se povedlo vyhrát druhou třetinu poměrem 2:0. Velký podíl na tom měl skvělý výkon domácího brankáře, který podržel tým po celou dobu zápasu. Třetí třetinu vyhrál domácí tým poměrem 5:1 a upevnil si tak vedoucí pozici v tabulce. I přesto, že konečné skóre zápasu bylo poměrně vysoké – 8:2, tak byl k vidění velice vyrovnaný a pěkný zápas.

Ice Barons - HC Nýřany
1:6 (1:2, 0:1, 0:3)

Domácí šli do vedení ve vlastním oslabení. Ve stále trvající přesilové hře, však hosté dokázali vyrovnat. Po vyrovnaných prvních dvou třetinách hosté strhli třemi brankami zápas definitivně na svou stranu. Stalo se tak díky dobrému výkonu brankáře, který zlikvidoval všechny ostatní šance Baronů.

Panthers Stod - Old Boys Domažlice
2:6 ( 2:1, 0:3, 0:2)

Ani v tomto utkání tým ´Pantheráků´ nedokázal celkem vyrovnaný zápas dotáhnout do vítězného konce! Předzápasová taktika zněla jasně - od začátku zápasu napadat soupeře a pokusit se vstřelit branku, což se podařilo a po první třetině tým domácích vedl 2:1. Druhá třetina ovšem ukázala největší slabinu Panthers, kterou je neschopnost proměňování gólových šancí a hrubé chyby ´zadáků´, kteří dopomohli ke snadnému otočení skóre ve prospěch velmi slušně a hlavně takticky hrajících veteránů, kteří do kabin odcházeli s vedením 4:2. Do třetí třetiny nastoupili domácí s odhodláním alespoň urvat bod za případnou remízu, ale po první střele téměř z poloviny hřiště, která propadla za záda gólmana domácích, byl zápas rozhodnut a veteráni v poklidu dobruslili pro další výhru v poměru 6:2.