Jejich soupeřem bude tradiční rival TJ Apollo Kaznějov. Ambiciozní hosté se na domažlickém ledě naposledy představili v únoru a vyhráli jednoznačně 7:3. Chodům tím však tehdy jen vrátili porážku z domácího ledu 4:6.

Výsledkovou vyrovnanost obou celků v minulé sezoně dokumentovala i tabulka po základní části, v níž po dvaceti kolech skončily jako sousedé. Domažličané pátí, o pět bodů horší hráči Kaznějova hned za nimi.

Na nový ročník nejvyšší mezikrajské hokejové soutěže se domažličtí hokejisté naladili čtvrteční výhrou v přátelském utkání proti plzeňským Akademikům 6:3. Po dvou gólech vstřelil proti ´svým´ kapitán Jakub Faschingbauer a rovněž Matěj Polata, jednu trefu přidali Matyáš Kubík a Jan Baxa.

Hokejisté HC Domažlice zahájí novou mistrovskou sezonu doma proti TJ Apollo Kaznějov.Zdroj: Deník / Robert BaborSoupisku týmu pro mistrovskou sezonu 2020/21 pod vedením kouče Jindřicha Setíkovského tvoří aktuálně dva brankáři Štekr s Vargou a osmnáct hráčů do pole: Faschingbauer, Kulhánek, Malota, Kubík, Polata, Baxa, Mirovský, Čada, Šíma, Sklenička, Mainer, Muchka, Vopelák, Švagr, Štěpánek, Horejš, Říha a Holomoj.

A kde je tedy zmíněný bývalý snajpr Škody Plzeň, současný borec Chicaga Blackhawks v NHL a český reprezentant Dominik Kubalík?

„V průběhu první přestávky utkání s Kaznějovem proběhne s Dominikem Kubalíkem autogramiáda. Přijďte nás podpořit, odneste si autogram hvězdy NHL a bavte se hokejem,“ prozrazuje tajenku a zve diváky na zápas šéf klubu David Sekerák.

„I když se opatření proti koronaviru na počty diváků stále zpřísňují, tak kapacitně by se návštěvníků našeho stadionu dotknout neměla,“ doplňuje ho vedoucí mužstva Ladislav Kulhánek.

Domažlická nemocnice.
Nemocnice návštěvy zatím nezakazuje