Bývalý hokejový hráč a trenér plzeňského týmu Miroslav Přerost se rozhodl uskutečnit soustředění a následné turnaje proti švýcarské reprezentaci zde, v západočeském kraji.

„Vynaložili jsme všechny možné síly, aby se hokej dostal právě do tohoto regionu, kde není moc rozšířený, a lidé viděli hokej na špičkové úrovni, na které tento tým, dá se říct, hraje,“ vysvětlil trenér Miroslav Přerost konání turnaje Česko – Švýcarsko na Domažlicku a dodal: „Díky tomuto turnaji se do Domažlic dostali zástupci hokejového svazu, kteří tak stadion viděli a velice se jim líbilo jeho zázemí. To samé určitě bude platit pro Švýcary, kteří to do ČR nemají přes Německo daleko a určitě sem někdy později opět zavítají.“

Tréninky se konají v úterý od 9.30–11.00 hod. a od 15.15–16.45 hod. Ve středu budou mladí hokejisté k vidění opět v odpoledních hodinách od 15.15–16.45 hodin.

„Chtěl bych na tréninky pozvat všechny hokejové fanoušky. Ve dnech 6.–8. listopadu proběhne utkání se stejně starou švýcarskou reprezentací. V Domažlicích se bude hrát v sobotu od 13.00 hodin,“ pozval fanoušky Miroslav Přerost.

Autor: Jan Dékány