Dospělí - kolektivy: druzí byli fotbalisté A-mužstva TJ Jiskra Domažlice.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Večerem provázel moderátor a sportovní komentátor České televize Tomáš Budka mladší.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Atmosféra v sále.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Úvodní slovo měl starosta Domažlic Zdeněk Novák.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Přítomné přivítal i předseda Spolku Domažlicko Libor Picka.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Své umění předvedly mladé sportovní gymnastky SG Sokol Domažlice.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): běžkyni na lyžích Barboru Berouškovou zastoupil otec Pavel (uprostřed).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): plavec Martin Fait (vlevo).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): vodní slalomářka Markéta Hojdová.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): karatistka Tereza Knoppová.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): atletka Lucie Kubecová.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): silový trojbojař Karel Rada mladší (uprostřed).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): plavec Adam Šnirc (vlevo).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): za zápasníka Ivo Švíglera převzala ocenění maminka.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): atlet Jan Švígler.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - jednotlivci (bez vyhlášení pořadí): judista David Johánek.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dvakrát během večera zazpívala Tereza Jurníková.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - kolektivy: páté sportovní gymnastky SG Sokol Domažlice.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - kolektivy: čtvrtí starší žáci fotbalového Dynama Horšovský Týn.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - kolektivy: třetí žáci U14 basketbalového klubu BK Jiskra Domažlice.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - kolektivy: za druhou fotbalovou mladší přípravku Spartaku Klenčí pod Čerchovem převzal ocenění trenér.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Mládež do 18 let - kolektivy: prvenství patří dorosteneckým fotbalistům Jiskry Domažlice pod vedením Radka Šindeláře (třetí zprava) a Petra Mužíka (vlevo).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Zdroj: Deník / Robert Babor
Slavnostní večer zpestřilo i vystoupení taneční skupiny Venduly Brettschneiderové.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - kolektivy: páté ženy SDH Horšovský Týn v požárním sportu.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - kolektivy: ocenění za čtvrté místo basketbalového A-týmu BK Jiskra Domažlice převzal předseda klubu Tomáš Budka starší.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - kolektivy: třetí skončili prvoligoví atleti AC Domažlice.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - kolektivy: titul získali fotbalisté A-týmu TJ Start Tlumačov.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Krajánek roku vodní slalomářka Jana Matulková.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Během večera dvakrát předvedl sólo na bicí Mathias Westerdijk.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Osobnost do síně slávy: dlouholetý první muž okresního sportu Miroslav Kabourek (vlevo). Vpravo jeho nástupce Zdeněk Kubalík.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Osobnost do síně slávy: mezinárodní rozhodčí Pavel Královec (vpravo).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: desátý kladivář Tomáš Ott se nemohl vyhlášení zúčastnit osobně.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: devátý rallyový jezdec Karel Trněný (uprostřed).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: osmý silniční cyklista Jiří Baier.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: sedmý extrémní běžec Bohuslav Šála.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: šestý silový trojbojař Karel Rada starší (uprostřed).
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: za pátou zápasnici Terezu Konopíkovou převzala ocenění maminka.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: čtvrtému vojenskému triatlonistovi Matěji Pickovi (vlevo) jako první gratuloval za vyhlašovatele ankety jeho otec Libor.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: třetí světový medailista v požárním sportu TFA Pavel Kouřík.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: za druhou triatlonistku Janu Brantlovou přebral ocenění předseda jejího mateřského klubu Velosport Domažlice Pavel Beber.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: při projekci loňské svatební fotografie své dcery a vítězky ankety Kateřiny Razýmové s trenérem Vladislavem Razýmem mladším objasnil všem přítomným její otec Pavel Beroušek (vpravo) jak je to vlastně se změnou jména obhájkyně prven
Zdroj: Deník / Robert Babor
Dospělí - jednotlivci: moderátor Tomáš Budka (vlevo) doporučil otci běžkyň na lyžích Kateřiny Razýmové a Barbory Berouškové Pavlovi, aby v případě mladší Báry raději hledal nového trenéra přes inzerci v Domažlickém deníku...
Zdroj: Deník / Robert Babor
Atmosféra v sále.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Atmosféra v sále.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Atmosféra v sále.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Vítězný sportovní kolektiv roku, fotbalisty Startu Tlumačov, na vyhlášení zastupovali (zleva) sekretář Milan Polák, starosta obce Miroslav Kabourek, trenérské duo Pavel Čadek s Davidem Zítou a hráčská opora Radek Šindelář.
Zdroj: Deník / Robert Babor
Večer zakončila produkce hudební skupiny Crystal band.
Zdroj: Deník / Robert Babor